ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


З 19 по 22 лютого в Науково-освітьому центрі проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА планується проведення тренінгового курсу за напрямком підготовки "Менеджер проектів будівель із близьким до нульового енергоспоживанням".


Тренінг проводитиметься в рамках Проекту Європейської Комісії "Підготовка спеціалістів по проектуванню та зведенню будівель із близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі" (назва англійською: Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs).


До участі у тренінгу запрошуємо спеціалістів, які наділені повноваженнями щодо прийняття рішень з питань енергоефективності в проектуванні та будівництві, в тому числі осіб, які не є будівельниками за освітою.

 

Навчальна програма тренінгу орієнтована на ознайомлення слухачів із техніко-економічними й законодавчими аспектами системного впровадження енергоефективних технологій та матеріалів у будівельне виробництво. Порушуються питання нормативних вимог енергоефективності у будівництві, встановлення енергозберігаючих систем опалення, теплопостачання, водопостачання, електропостачання й вентиляції у нових та старих будинках, питання сертифікації й енергоаудиту, а також комплексного підвищення енергоефективності уже наявного житлового фонду.


Підготовка фахівців триватиме чотири дні (понеділок-четвер) з 9.00 до 18.30.


За підсумками курсу слухачі отримують два кваліфікаційні сертифікати:

  • сертифікат європейського зразка (від проекту Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs).
  • сертифікат державного зразка (від Міністерства освіти і науки України).

Лекційні заняття проходитимуть у спеціалізованих аудиторіях КНУБА, оснащених сучасними зразками енергоефективних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та технологічного й інженерного обладнання, в тому числі альтернативних джерел енергії. Окремі заняття (воркшопи) можуть проводитися в тренінгових і випробувальних центрах компаній-партнерів Проекту, а також у лабораторії моделювання енергоефективних систем КНУБА.
 

Реєстраційна форма учасника

Анкета учасника

 

Контактні особи:
Володимир Скочко, керівник БНЕС Центру КНУБА, моб. тел.: +38 (067) 804-49-18
Анна Гегер, менеджер Проекту, моб. тел.: +38 (050) 900-42-71
Сергій Шарапа, менеджер Проекту, моб. тел.: +38 (063) 570-22-86
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Наступний тренінг для цієї ж цільової аудиторії буде проведено 19-22.03.2018.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!