ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


 

energy-integratiion

 

 

Восьма щорічна міжнародна науково-практична конференція "Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: "ЕНЕРГОІНТЕГРАЦІЯ-2018" проходитиме 25-27 квітня 2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури за підтримки Всеукраїнської організації благодійної "Інститут місцевого розвитку".


Підтримка з боку ІМР здійснюється в рамках проекту Європейського союзу Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs, який реалізується в рамках Програми "Горизонт 2020".


Метою конференції є системне дослідження проблем енергоресурсозбереження та застосування альтернативних джерел енергії в архітектурі, будівництві та суміжних галузях шляхом інтеграції архітектурно-планувального, конструктивного та інженерно-технологічного рівнів проектування, будівництва та експлуатації.


Тематика засідань конференції:

  • Енергоефективна архітектура та містобудування, сучасні енергоефективні конструктивні рішення та матеріали. Математичне та комп'ютерне моделювання в дослідженні об'єктів, процесів та систем енергозбереження.
  • Розвиток законодавчої бази в галузі енергоефективності. Енергоменеджмент та економіка енергоресурсозбереження. Сучасні освітні та інформаційні проекти присвячені енергоефективності.
  • Енергоресурсозбереження. Енергоефективні системи та технології енергогенерації, транспортування і споживання енергії. Комп'ютерні технології проектування та розрахунку систем теплогазопостачання.
  • Технології нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії в енергоощадній архітектурі та будівництві.
  • Інтеграція проблем енергоефективності в архітектурі та будівництва: ідеологія та концепції розвитку; інтегроване використання енергоощадних архітектурних, конструктивних та інженерно-технологічних рішень.

Конференція відбувається за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Польської академії наук (представництва в Києві), Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Київської міської державної адміністрації, Інституту технічної теплофізики НАН України, Української асоціації з прикладної геометрії, Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», Асоціації енергоаудиторів України, Академії будівництва України.

 

Ознайомитися з правилами реєстрації та зареєструватися в якості доповідача можна на офіційному сайті конференції за посиланням: https://www.ei-conf.com/ua/registration_and_abstracts.html

 

Регламент конференції:

  • Ранкова реєстрація учасників – 25.04.2018 р. з 8:00 до 10:00
  • Відкриття Конференції, перше пленарне засідання – 25.04.2018 р. о 10:00
  • Дружня вечеря – 25.04.2018 р.
  • Друге пленарне засідання – 26.04.2018 р. о 10:00
  • Третє пленарне засідання, прийняття рішень Конференції – 27.04.2018 р. о 10:00

За матеріалами конференції буде підготовано збірку тез доповідей. Обрані статті публікуватимуться у спеціальному випуску міжнародного науково-технічного збірника "Енергоефективність в будівництві та архітектурі". Збірник входить в перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.


Додаткову інформацію щодо організації та порядку проведення конференції можна дізнатись на офіційному сайті конференції ei-conf.com


З усіх організаційних та технічних питань звертатися за телефонами:


Моб. тел.: +38 068-98-17-057 (Kyivstar)
Моб. тел.: +38 063-608-19-25 (Lifecell)

 

З питань партнерства звертатися за телефоном:
Моб. тел.: +38 (067) 804-49-18, Володимир Скочко

 

З питань оплати звертатися за телефоном:
Моб. тел.: +38 (066) 460-00-01, Вікторія Шовківська