ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


19 лютого 2018 р. у Науково-освітньому центрі проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) розпочався п'ятиденний тренінг у рамках Проекту ЄС "Підготовка спеціалістів зі зведення будівель із близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі".


Навчальна програма тренінгу орієнтована на ознайомлення слухачів із техніко-економічними й законодавчими аспектами системного впровадження енергоефективних технологій та матеріалів у будівельне виробництво. Порушуються питання нормативних вимог енергоефективності у будівництві, встановлення енергозберігаючих систем опалення, теплопостачання, водопостачання, електропостачання й вентиляції у нових та старих будинках, питання сертифікації й енергоаудиту, а також комплексного підвищення енергоефективності уже наявного житлового фонду.


Тренінг проводять кваліфіковані спеціалісти – тренери, які пройшли спеціальну підготовку в рамках Проекту. До проведення тренінгу залучені представники місцевих партнерів Проекту: ТОВ "РЕХАУ", ТОВ "Вінербергер", ДП "Вайллант група Україна", ТОВ з ІІ "Хенкель Баутехнік (Україна)", ТОВ "АКЛІМА", ТОВ "Компанія "Техно-Альянс", ТОВ "Талісман" ЛТД", ТОВ "Хранителі Тепла".


У тренінгу беруть участь 29 слухачів. Серед них представники Добропільської та Луцької міських рад, фахівці КП "Добро" Добропільської міської ради, КП "Добропільський міський транспорт", КП "Криворіжтепломережа", КП "Одеська обласна енергозберігаюча компанія", Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Всеукраїнської благодійної організації "Інститут місцевого розвитку" та ін.

 

За підсумками курсу слухачі отримують два кваліфікаційні сертифікати: сертифікат європейського зразка (від проекту Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs) і сертифікат державного зразка (від Міністерства освіти і науки України).

 

Проект ЄС ЄС "Підготовка спеціалістів зі зведення будівель із близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі" виконується у 7 країнах, в т.ч. в Україні, в межах Восьмої рамкової програми Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень та технологій "Горизонт 2020". Тренінг організований ВБО "Інститут місцевого розвитку" - виконавцем Проекту в Україні, у партнерстві із КНУБА і за підтримки Міністерства освіти і науки України. Науково-освітній центр проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням було створено ІМР у 2016 р. на базі КНУБА.

 

Чекайте на подальшу інформацію щодо перебігу та результатів тренінгу!

 

Контактна особа: Володимир Скочко, керівник БНЕС Центру КНУБА: +38 (067) 804-49-18.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Про Проект "Підготовка спеціалістів зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі"

 

Також див. "Представники міської ради і комунальних служб Добропілля пройшли навчання з енергоефективності на 32-годинному тренінговому курсі в КНУБА", 23.02.2018