ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


І ось він прийшов! Цей день, коли добір загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) України на участь у соціальному Проекті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", що впроваджується ВБО "Інститут місцевого розвитку", на 2017-2018 н.р. закінчився.

 

Ми періодично висвітлювали для вас, шановні читачі, проміжні результати реєстрації ЗНЗ в інноваційній абсолютно безкоштовній Програмі дистанційного навчання (ПДН) Проекту, а тепер пропонуємо ознайомитись із фінальними.

 

Як вам відомо, ми передбачали відібрати 500 шкіл із різних куточків нашої великої держави. Щоб поінформувати про Проект, ПДН та схвалені МОН України навчальні курси "Основи енергопостачання та енергозбереження" (курс за вибором для учнів 6-8 класів) та "Абетка з основ житлово-комунального управління" (факультативний курс для учнів 9-11 класів), ми зверталися з листами до керівництва обласних і районних державних адміністрацій, голів міських, селищних і сільських рад, наших партнерів за цим та іншими проектами.

 

Без відповіді не залишився жоден лист. Дуже надихає те, що керівники обласної, районної та місцевої влади, працівники підрозділів освіти, адміністрації шкіл і наші діти розуміють важливість підвищення енергоефективності та реформування ЖКГ для сьогодення та майбутнього України. І це не просто слова – на 21.02.18 р. у ПДН зареєструвалося 858 шкіл із 475 населених пунктів.

 

Збільшилася кількість лідерів. Це Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Полтавська, Хмельницька, Запорізька, Львівська та Херсонська області (рис. 1).

 

dtek 500-1

 

Рис. 1. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл за областями

 

Міста з найбільшою абсолютною кількістю зареєстрованих шкіл: Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Херсон, Суми, Запоріжжя, Львів (рис. 2).

 

 

dtek 500-2

 

 Рис. 2. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (абсолютний показник)

 

Міста з найбільшою відносною кількістю зареєстрованих шкіл (у відсотках до загальної кількості ЗНЗ) наведені на рис. З. Тут ситуація також дещо змінилася: Горішні Плавні (Полтавська область) та Первомайський (Харківська область) впевнено посідають перше місце, а ось на другому опинився Новоград-Волинський (Житомирська область) із показником 92%. І з'явилися нові лідери: Кобеляки (Полтавська область) – 75%, та Славута (Хмельницька область) – 67%.

 

 

dtek 500-3

 

Рис. 3. Кількість зареєстрованих у ПДН шкіл у містах-лідерах (відносний показник)

 

Зареєстровані школи обирають один чи обидва навчальні курси (більшість шкіл обрали курс за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів, оскільки реєстрація на нього почалася раніше, а протягом січня-лютого значної популярності набув факультативний курс "Абетка з основ житлово-комунального управління" (для старшокласників) та створюють класи, календарні плани, починають навчання.

 

Вітаємо найбільш активних та мотивованих вчителів та учнів, що опановують курс за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" і вже проходять тему №9:

 

7-го пілотного класу КУ Сумська СШ №9 (м. Суми);

8-го пілотного класу Довгалівської ЗОШ (Харківська область, Балаклійський район, с. Довгалівка);

 

тему №8:

 

8-го пілотного класу Білозерської ЗОШ №15 (Донецька область, Добропільський район, м. Білозерське);

7-го пілотного класу Білицької ЗОШ №10 (Донецька область, Добропільський район, м. Білицьке).

 

Багато інших шкіл наздоганяють лідерів, опрацьовуючи 7 та 6 теми курсу.

 

Починають навчання і ЗНЗ, що обрали Абетку.

 

Бажаємо усім нашим 858 школам-учасницям успішного, корисного та цікавого навчання!

 

А тим, хто планує долучитися до Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" наступного року, радимо зареєструватися у ПДН просто зараз!

 

РЕЕСТРАЦІЯ ШКІЛ У ПДН НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТРИВАЄ!