Останні новини



Відібрано учасників на навчальну кампанію з питань формування та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел енергії

ТОВ «Інститут місцевого розвитку» (ТОВ «ІМР») завершив відбір учасників навчальної кампанії з питань формування та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел енергії (АДЕ). Заходи пройдуть за підтримки за підтримки Мінрозвитку та проєкту «Забезпечення енергопостачання, підвищення стійкості та сполучення» (SPARC), який виконує компанія «TetraTech».   Онлайн-семінари відбудуться у період з 11 по 22 червня.   Станом на 5 червня учасників розподілено на групи, погоджено графік заходів.    З 8 червня учасники на вказані під час реєстрації ел. адреси отримають програму навчання та дані для підключення до онлайн...

5 червня | Перейти



Відбулася підсумкова конференція «Переваги та ризики застосування двоставкових тарифів. Підсумок серії навчань 2025-2026 років»

26 травня 2026 р. у Києі відбулася підсумкова конференція на тему «Переваги та ризики застосування двоставкових тарифів. Підсумок серії навчань 2025-2026 років». Серед учасників з 17 населених пунктів були представники теплопостачальних підприємств, ОМС та інші зацікавлені особи. Цей захід організувало ГО «Екоклуб» спільно із проєктом GIZ «Реформування сектору централізованого теплопостачання в Україні» (проєкт «ReWarm») та ГО «Екодія». Спікерами виступили фахівці ТОВ «Інститут місцевого розвитку» — Олена Нич та Наталія Алексєєва....

27 травня | Перейти



Розпочато відбір учасників на навчальну кампанію з питань формування та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел енергії

ТОВ «Інститут місцевого розвитку» (ТОВ «ІМР») за підтримки Мінрозвитку проводитиме серію навчальних онлайн-семінарів з питань формування та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел енергії (АДЕ). Заходи пройдуть за підтримки проєкту «Забезпечення енергопостачання, підвищення стійкості та сполучення» (SPARC), який виконує компанія «TetraTech».   Під час онлайн-семінарів буде розглянуто зміни у тарифному законодавстві, викликані прийняттям Закону України № 4777-IX від 10 лютого 2026...

18 травня | Перейти



Серію тренінгів на тему «Двоставковий тариф – економічна стійкість» успішно завершено

24-25 березня 2026 р. у Києві відбувся третій (заключний) семінар на тему «Двоставковий тариф – економічна стійкість» для 40 представників 16 теплопостачальних підприємств з Київської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей. Цей захід організувало ГО «Екоклуб» спільно із проєктом GIZ «Реформування сектору централізованого теплопостачання в Україні» (проєкт «ReWarm») та ГО «Екодія». Спікерами на цьому заході були фахівці ТОВ «Інститут місцевого розвитку» —...

26 березня | Перейти



Інститут місцевого розвитку провів вебінар щодо КГУ для теплопостачальних підприємств

05 березня 2026 р. ТОВ «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за участі фахівців НКРЕКП провів консультаційний онлайн-захід на тему «Особливості формування та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється когенераційними установками».   Програму заходу було складено відповідно до проведеного опитування фахівців теплопостачальних підприємств, до якого долучилося півтора десятка респондентів.   Під час вебінару фахівці НКРЕКП розглянули законодавчі вимоги до формування та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на КГУ, а також висвітлили практику...

5 березня | Перейти

Фінансування: Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» / Chemonics International

 

Роль ВБО «ІМР»: виконавець проєкту

 

Термін упровадження проєкту: 21 вересня 2023 р. – 20 вересня 2024 р.

 

Географія проєкту: підконтрольні уряду території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської та Харківської областей

 

Цілі проєкту:

  1. Модернізація партисипативних інструментів для посилення демократичних процесів на місцевому рівні.
  2. Започаткування діалогу між владою та громадськістю для розробки політик та ефективного прийняття рішень на місцевому рівні.
  3. Просування партисипативних інструментів у розробках політик та ефективному прийнятті рішень на місцевому рівні.

З-поміж іншого проєкт включає такі складові:

  • широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія для розвитку конструктивного діалогу між громадою і владою (поширення методик залучення громадськості, кращих практик, прикладів для наслідування, успішного партнерського співробітництва місцевої влади і громадськості тощо)
  • медіакампанія з актуалізації партисипативних (довіра, взаєморозуміння, гендерна рівність, інклюзивність) та адгократичних (творчість, ініціативність, здатність до адаптації, прийняття розумних ризиків, стратегічне мислення) цінностей
  • освітньо-інформаційна кампанія за тематикою проєкту для ширшого залучення бенефіціарів проєкту
  • навчання за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для ОМС
  • навчання за чотирма короткостроковими навчальними програмами для представників активної громадськості
  • конкурс «Успішна участь громади» серед НУО цільових громад з подальшим висвітленням кращих практик та історій успіху переможців в текстових та відеоматеріалах
  • інституційна підтримка розвитку партисипативних процесів у цільових громадах, зокрема консультативна та адвокаційна підтримка створення ОГС
  • адвокаційно-консультативна підтримка бенефіціарів, у т. ч. через допомогу у проведенні партисипативних заходів у громадах (круглі столи, панельні дискусії, засідання дорадчих/робочих груп, воркшопи, експрес-опитування тощо), консультування через чатбот та ін.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook

YouTube

Instagram

Telegram-каналі

та на сайті.

 

Аналітичні матеріали експертів проєкту можна знайти в розділі «Бібліотека».