ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Останні новиниУ Костянтинівській міській раді пройшла робоча зустріч «Взаємовідносини представників ОМС з ОСББ»

27 липня у Костянтинівці відбувся захід за грантом «Добрі сусіди – одна країна», де були присутні представники ОМС, ОСББ та комунальних служб міста. У своєму вітальному виступі М. Терещенко, перший заступник міського голови, зазначив: «Саме зараз налагоджуються відносини між ОМС та ОСББ. Ми повинні цінувати цей момент, бо він найважливіший для вирішення усіх проблем між громадою та ОМС. ОСББ – це громада, люди нашого міста, яке ми повинні любити та шанувати».   Під час зустрічі обговорювалася безліч питань,...

1 серпня | ПерейтиУ Торецьку пройшла робоча зустріч «Взаємовідносини представників ОМС з ОСББ»

27 липня у Торецьку відбулася робоча зустріч «Взаємовідносини представників ВЦА з ОСББ міста». На зустрічі були присутні голови правлінь ОСББ, які входять до складу АОСББ «Нью-Йорк».   Вікторія Скоромець, регіональна координаторка від проєкту «Добрі сусіди – одна країна», висвітлила цілі та план заходів проєкту. Вона презентувала комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста», в рамках якого ідеї та мрії всіх зацікавлених мешканців міста можуть здійснитися за допомогою...

1 серпня | ПерейтиЧи потрібна інформаційно-просвітницька робота в ОСББ?

Законодавство України наділяє співвласників багатоквартирного будинку правами та обов’язками щодо його утримання та управління. Разом з тим після десятиріч панування радянських моделей відносин у свідомості співвласників залишились пережитки, соціальні установки та традиції, які дуже перешкоджають впровадженню нових норм, принципів та правил. Серед них є такі, що властиві більшості або певній частині мешканців багатоквартирних будинків. Для зміни поведінки співвласників, членів родин та гостей...

29 липня | ПерейтиУ Станицi Луганськiй провели тренінг з комунікації для представників багатоквартирних будинків

27 липня 16 представників багатоквартирних будинків Станиці Луганської пройшли тренінг «Комунікативна компетентність у процесі взаємодії з людьми», яку провели спеціалісти проєкту «Добрі сусіди – одна країна».   Юлія Свєженцева, спеціалістка з питань залучення громадськості проєкту, ознайомила з цілями проєкту та метою заходу, презентувала комунікативну компетентність, як основу для розвитку культури добросусідства.   Відповідаючи на запитання: «Чому Ви опинилися на цьому тренінгу?», учасники розповідали про не завжди успішний...

29 липня | ПерейтиУ Маріуполі презентували комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

22 липня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулося засідання робочої групи із креативного перетворення Маріуполя. Ця подія стала початковим етапом впровадження ініціативи «Від ОСББ до креативного простору твого міста».   Сергій Захаров, заступник міського голови м. Маріуполь, зазначив, що Маріуполь системно підтримує ОСББ та інноваційні проєкти з покращення інфраструктури. «Ми прагнемо, щоб Маріуполь був креативним, комфортним містом для жителів. Бачимо його цікавим для молоді. Містом, де...

26 липня | Перейти

22 вересня 2017 року в м. Павлограді (Дніпропетровської області) відбулося урочисте закриття четвертої хвилі Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація". У церемонії взяли участь близько 200 учасників: представники компанії ДТЕК, місцевих органів влади, районних та міських відділів освіти, педагоги, учні та учениці 26 шкіл-учасниць Проекту з Західного Донбасу.


Звертаючись до присутніх, керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторія Гриб сказала: "Енергоефективні школи" – один із найкращих проектів ДТEК у сфері сталого розвитку. Ми вже п'ять років працюємо з нашими навчальним закладами і намагаємося зробити процес навчання якомога більш інноваційним. Впевнена, що не лише діти, а й їхні батьки навчилися заощаджувати енергоресурси, вони розуміють, що це таке і вміло використовують усі можливості для економії. За цим Проектом – майбутнє енергетичної безпеки і незалежності України!".


Унікальний для нашої країни Проект із 2012 року реалізується ВБО "Інститут місцевого розвитку" в населених пунктах присутності енергетичної компанії ДТЕК за її фінансування. У 2016-2017 навчальному році він став інтерактивним і запроваджувався на базі програми дистанційного он-лайн навчання. Крім того, Проект передбачав співфінансування з боку органів місцевої влади.

 

"Уже зараз діти повинні розуміти, звідки що береться. Якщо у них удома тепла батарея, то, як вона стає теплою. Ми раді, що для них організовувалися екскурсії на підприємства нашого міста: діти були на котельні, побачили, як приходить газ, як підіігрівається вода тощо. Ми раді співпраці міста й Проекту "Енергоефективні школи", яка приносить користь нашій громаді", – зазначив перший заступник Павлоградського міського голови Віталій Мовчан.

 

У школах-учасницях впроваджувалися два навчальні курси: за вибором – "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативний – "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів. Для другого спеціально розробили онлайн-гру "Розумний будинок", де діти могли спробувати себе у ролі співвласників багатоквартирного будинку.

 

У 2016-2017 навчальному році Проект ДТЕК впроваджувався у 79 школах. У Західному Донбасі в ньому взяли участь учні 26 шкіл Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Павлоградського та Петропавлівського районів.

 

Найкращі учні Проекту за результатами навчання отримали цінні подарунки: рюкзаки, планшети та екшн-камери.

 

У межах Проекту проводився 5-місячний конкурс на зменшення споживання електричної енергії. За його результатами 51 школа з 29 населених пунктів України заощадила 170 тис. кВт•год або 362,5 тис. грн.

 

За чотири етапи Проекту 269 шкіл-учасниць заощадили 482 тис. кВт•год електроенергії на суму понад півмільйона грн.

 

Сьогодні в Україні майже 17 тис. шкіл. Порахувати, скільки б усі вони могли заощадити, долучившись до нашого Проекту, зовсім нескладно!

 

Детально про Проект "Енергоефективні школи: нова генерація"

 

 9226567-1 Pavlohrad-2   9226502-3

 

 9226593-4  9226747-5  9226525-6

 

 9226668-7  9226725-10

 

 9226745-last