ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Останні новиниУвага! Стартує конкурс екологічного спрямування “Зелена хвиля перемоги”

Терміни заходу: 28.09.2022 - 22.11.2022 року.   Зараз в умовах повномасштабного вторгнення ворогів на нашу Землю потрібно зосередитися на головному – перемозі – та здобувати її на всіх можливих фронтах! Ми хочемо привернути увагу до згуртованості, добросусідства й громадянської активності через проведення самостійних та колективних екологічних заходів. Об'єднати та залучити учнівську молодь цільових областей до процесу зеленого відновлення України, що сприятиме розвитку у підростаючого покоління лідерських якостей, навичок...

28 вересня | ПерейтиПам’яті Людмили Шанц

Є люди, яких називають душею компанії, душею колективу. Такою душею для всеукраїнської спільноти ОСББ була Людмила Шанц із Запоріжжя. З нею радились ОСББ від Ужгорода до Маріуполя, від Києва до Херсона. Вона підказувала, направляла, радила, оскільки мала великий досвід і знання. Мала велике бажання допомагати. Суто професійне спілкування часто переходило в особисте. А все тому, що була надзвичайно світлою і доброзичливою людиною. Уміла радіти успіхам, мала витончене почуття гумору, проявляла вишукану делікатність....

26 вересня | ПерейтиДосвід реконструкції будівель на територіях, що зазнали руйнувань

16 вересня відбудеться онлайн-семінар «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених пунктів, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій».   Багато населених пунктів України зазнали і продовжують зазнавати значних ушкоджень, а інколи і повного руйнування у зв'язку з бойовими діями. Унаслідок цього страждають мільйони наших співвітчизників, залишаючи свої помешкання і робочі місця та вимушено переміщуючись у сусідні регіони в пошуках...

9 вересня | ПерейтиУвага! Стартує конкурс з підтримки громадських ініціатив «Незламні! Активні!»

Погодьтеся, усі звершення завжди починаються з активності. Команда проєкту "Добрі сусіди — одна країна" підтримає втілення як наявних соціальних, екологічних, патріотичних ініціатив, так і започаткуванню нових, які сприятимуть укріпленню гуманістичних цінностей, добросусідства, взаємодопомоги, а також підвищенню громадянської активності, стійкості людей та забезпеченні адхократичності громадської діяльності. Конкурс реалізується на неокупованих територіях Дніпропетровської, Харківської,...

9 вересня | ПерейтиШановні друзі, колеги, партнери!

Щиро вітаємо з найурочистішим святом у житті українців і в історії нашої незалежної держави! Бажаємо бадьорості духу, витримки та мужності кожній родині! Нехай нас всіх зігрівають тепло згуртованих сердець та незламна віра у нашу перемогу!

24 серпня | Перейти

12 лютого у м. Київ ТОВ «Інститут місцевого розвитку» провів практикум щодо заповнення форм розрахунку тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води ліцензіатами КМДА.

 

Учасникам був представлений огляд актуальних законодавчих змін та проектів нормативно-правових актів щодо надання житлово-комунальних послуг та у сфері теплопостачання. Разом з тим були висвітлені загальні вимоги Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення.

Учасники ознайомилися з вимогами щодо заповнення форм КМДА, які стосуються річного плану, витрат на паливо та електроенергію.

 

Наприкінці заходу експерти ІМР зосередили увагу на особливостях формування тарифів, які пов’язані з індивідуальними тепловими пунктами (ІТП), та їхньому відображенню у відповідних додатках. Учасникам було представлено декілька варіантів розподілу витрат на утримання ІТП для формування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

 

Загалом практикум відвідали представники 10 підприємств у сфері теплопостачання. На заході панувала невимушена та доброзичлива атмосфера обговорення, яке супроводжувалося жвавими дискусіями та обміном досвідом.

    2   5   1