тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Термін упровадження проекту: червень 2018 – вересень 2019

Роль ВБО "Інститут місцевого розвитку": виконавець Проекту

Фінансування: ДТЕК

Співфінансування Проекту: місцева влада, виробники енергоефективних матеріалів/обладнання, МФО, міжнародні донорські організації

Географія Проекту: Україна

 

Сайт Проекту ТРЕНД

Сторінка Проекту ТРЕНД у Facebook

 

 

Унікальний Проект компанії ДТЕК "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД 1.0) створений з метою покращення ефективності управління багатоквартирними житловими будинками, впровадження енергоощадних заходів за допомогою інноваційних інформаційних технологій та підвищення рівня знань співвласників багатоквартирних будинків у сфері енергоефективності.

 

Цілі і завдання Проекту

  • Створення, апробація на відібраних пілотних ОСББ інноваційної онлайн-платформи ТРЕНД 1.0, яка дозволить підвищити якість управління багатоквартирними будинками, у т.ч. енергоспоживанням, сприятиме впровадженню енергоефективних заходів, стимулюватиме мешканців до енергоощадності, а також буде джерелом актуальної інформації підвищення обізнаності керівництва ОСББ та мешканців щодо оптимальних фінансових та організаційно-правових інструментів впровадження зазначених технологій і заходів.
  • Розробка, узагальнення та розповсюдження, у т.ч. за допомогою онлайн-платформи ТРЕНД 1.0, актуальних інформаційно-освітніх матеріалів з питань ефективного управління ОСББ, технічних, юридичних та фінансових аспектів впровадження енергоощадних заходів, побудови відносин із ресурсопостачальними організаціями та ін.
  • Створення умов для перетворення онлайн-платформи ТРЕНД 1.0 у загальноукраїнський сервіс свідомих енергоефективних власників житла.

 

 

Здобутки Проекту

 

  1. Розроблено онлайн платформу ТРЕНД 1.0 (Beta версія). Платформа дозволяє оцінити втрати теплоти та їх розподіл у будинку; розрахувати економію від енергоефективних заходів та їх головні техніко-економічні показники; вибрати оптимальний спосіб фінансування заходів з енергоефективності.
  2. На сьогодні на платформі зареєструвалися та працюють майже 200 ОСББ.
  3. Створено службу підтримки користувачів платформи ТРЕНД, яка надає необхідні консультації щодо правильного заповнення та використання платформи.
  4. У розділі "Тематична бібліотека" (http://energytrend.org.ua/page/tematichna-biblioteka) на сайті платформи усі бажаючі можуть ознайомитись з матеріалами проведених семінарів та дізнатися не лише про роботу платформи ТРЕНД 1.0, а і знайти відповіді на актуальні питання що виникають у роботі ОСББ.

 

Заходи Проекту

 

Перша презентація Проекту ТРЕНД для представників ОСББ та міської влади м. Добропілля, 15.06.2018

Вступний семінар для представників ОСББ та міської влади Великого Добропілля, 24-25.07.2018

Презентація Проектy ТРЕНД представникам ОСББ і міської влади Павлограда, Першотравенська та Тернівки, 12-13.09.2018

Навчально-практичний семінар Проекту ТРЕНД для представників ОСББ Великого Добропілля, 9-10.10.2018

Презентація 20 будинкiв міст Добропілля, Білозерське та Білицьке, y яких будуть впроваджені енергоефективні заходи, 20.11.2018