ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Фінансування: в рамках 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області за співфінансування компанії ДТЕК 

Роль ВБО "Інститут місцевого розвитку": виконавець Проекту

Термін упровадження Проекту: вересень –грудень 2018 р.

 

 

Сьогодні ІМР є найдосвідченішою в Україні організацією, що має команду професіоналів та авторські методики, опрацьовані під час підготовки чотирьох  ПДСЕР міст Вінниця, Чернігів, Луцьк та Хмельницький; п’яти ПДСЕРК міст Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Рубіжне, Покровськ та Мирноград, а також першого в Україні Регіонального енергетичного плану Одеської області.

 

Успішна реалізація ПДСЕРК дозволить місту: стримати безперервне зростання тарифів (видатків) на енергоресурси за рахунок підвищення енергетичної ефективності міської інфраструктури та впровадження джерел чистої енергії; забезпечити умови для покращення соціально-економічної ситуації в місті, в т. ч. через створення нових робочих місць; залучати інвестиції та кредити МФО на пільгових умовах, грантові кошти тощо; підвищити комфортність життя та соціальні стандарти для мешканців міста; покращити екологічну ситуацію; зробити суттєвий внесок у забезпечення енергетичної незалежності та сталого розвитку нашої держави.

 

Цілі і завдання Проекту

 

Основними цілями Проекту є розробка якісного  документу – Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату м. Ладижин на 2018-2030 рр.; здійснення підтримки процесу його схвалення Ладижинською міською радою; забезпечення подання схваленого ПДСЕРК до Єврокомісії шляхом заповнення відповідного онлайн-шаблону на сайті Угоди мерів.

 

Виконання Проекту передбачене у чотири етапи.

 

  1. Oрганізаційний  етап. Cтворені Дорадчий комітет та Робоча група Проекту, погоджений Календарний план робіт, забезпечені умови для збору та аналізу інформації та даних, необхідних для розробки ПДСЕРК.  
  2. Збір та аналіз інформації: дослідження основних секторів міського господарства, в яких здійснюється виробництво та/або споживання енергоресурсів: теплопостачання; водопостачання та водовідведення; громадський та приватний транспорт; зовнішнє освітлення; сектори громадських та житлових будівель; сектор поводження з побутовими відходами тощо.
  3. Розроблення основних розділів ПДСЕРК, узгодження змістy із представниками Робочої групи.
  4. Cупровід процесу схвалення ПДСЕРК Ладижинською міською радою та подання документу до Єврокомісії. ІМР презентує ПДСЕРК на засіданні Дорадчого комітету Проекту із залученням депутатів, представників громадськості, місцевих ЗМІ тощо.

 

Заходи і досягнення Проекту

 

Створено Дорадчий комітет і Робочу групу із розробки ПДСЕРК м. Ладижин

Нарада Робочої групи із розробки ПДСЕРК м. Ладижин до 2030 року (23.10.2018 р.)