ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Останні новиниВБО «ІМР» за підтримки USAID Проєкту Енергетичної Безпеки провела Оцінку освітніх потреб для української енергетики. 

Протягом вересня 2020 р. – лютого 2021 року Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за підтримки USAID Проєкту Енергетичної Безпеки провела Оцінку освітніх потреб для української енергетики.  Дослідження складалося з трьох послідовних етапів та мало на меті з’ясувати: 1) які спеціалісти потрібні енергетичній галузі; 2) чи відповідає сучасна енергетична освіта запитам роботодавців; 3) що потрібно зробити аби усунути прогалини, які існують на сьогодні між освітніми потребами в секторі енергетики...

11 травня | ПерейтиЩиро вітаємо зі святом Воскресіння Христового!

1 травня | ПерейтиМИ ВСІ СУСІДИ   ̶  В БУДИНКУ, МІСТІ ТА КРАЇНІ

      Із приємністю ділимося з нашими шановними читачами напрочуд важливою і радісною для Інституту місцевого розвитку новиною. Ми вибороли (і це дійсно так, бо витрачено багато зусиль для підготовки переможної заявки) унікальний за тривалістю грант у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Грант має дуже привабливу назву:  «Добрі сусіди – одна країна».   Залученість містян до життя місцевої громади, участь у спільних із сусідами заходах для розв’язання спільних проблем та захисту інтересів є важливою складовою...

26 квітня | ПерейтиКонкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія»!

Погодьтеся, усе завжди починається з мрій, а потім вже дій. Тому наш конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія» Ні, ні, умови ми не змінюємо, просто тепер хочемо втілювати екологічні мрії разом з вами. Все в силі! Гранти до 15000 грн! Вже цікаво? Ми знаємо, що для  повноцінного здійснення ваших суспільно важливих мрій завжди чогось не вистачає! Прагнення у всіх, звісно різні, але классно ж, якщо вони з користю для природи і Землі! Ваші дії можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття з місць...

6 квітня | ПерейтиНова хвиля проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація» - продовжуємо  формувати запит на енергоефективність в Україні

Ділимося з нашими шановними читачами радісною новиною - проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» буде продовжений у 2021-2022 навчальному році.  Компанія ДТЕК – наш надійний партнер, що підтримує зацікавлених талановитих дітей та молодь і тому чергова хвиля проєкту не за горами! Попередня хвиля (2020-2021 н.р.), що призупинилася через складну ситуацію з COVID-19,  буде  продовжена до 30 червня цього року. Наші переможці в навчанні, акціях та  конкурсах обов’язково отримають заслужені призи.  Більш того,  навіть на...

31 березня | Перейти

За організаційної підтримки Львівської ОДА 15 листопада 2019 р. у м. Львів ТОВ «Інститут місцевого розвитку» провів консультаційний захід на тему «Актуальні питання функціонування підприємств теплопостачання у зв’язку з набуттям чинності нового законодавства: новини законодавства, особливості перехідного періоду, вимоги до формування і встановлення тарифів».

 

Упродовж семінару розглянуто такі питання:

  1. Релевантна нормативно-правова база та проекти нормативних актів у сфері теплопостачання.
  2. Особливості перехідного періоду формування і встановлення тарифів на комунальні послуги за новими правилами.
  3. Основні положення нового Порядку формування тарифів для ліцензіатів ОДА/КМДА, затвердженого постановою КМУ від 03.04.2019 р. № 291 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869».
  4. Особливості формування одно- і двоставкових тарифів на теплову енергію та послуги з постачання гарячої води. Планування прибутку для включення в тарифи на теплову енергію.
  5. Особливості застосування Наказу Мінрегіону від 12.09.2018 р. № 239.

Загалом семінар відвідали фахівці близько 10 теплопостачальних підприємств та представники відділу економіки департаменту ЖКГ Львівської ОДА. Учасники отримали відповіді на численні запитання, обмінювалися досвідом та практичними порадами щодо діяльності в умовах законодавчих змін.

 

Услід за консультаційним заходом для теплопостачальних підприємств, 27 листопада ТОВ ІМР провів аналогічний захід для ліцензіатів у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

У ході заходу на тему «Актуальні питання функціонування підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у зв’язку з набуттям чинності нового законодавства: новини законодавства, особливості перехідного періоду, вимоги до формування і встановлення тарифів» фахівці ТОВ ІМР Наталія Алексєєва та Олена Нич зробили огляд законодавчих новацій, висвітлили питання формування тарифів, річних планів, витрат операційної діяльності, ознайомили учасників із порядком розгляду уповноваженими органами розрахунків тарифів та примірними формами для розрахунків тарифів. Окрім того, було приділено увагу аспектам планування прибутку та відшкодування втрат ліцензіатів.

 

Учасники з 14 населених пунктів Львівщини, серед яких були представники підприємств та ОДА, мали змогу отримати відповіді на нагальні запитання та обмінятися досвідом з колегами.

 

Імовірно, серія консультаційних заходів у місті Львові продовжиться. Ще залишаються питання, які потребують окремого розгляду та роз’яснення для належного їхнього застосування представниками органів місцевого самоврядування (органів уповноважених встановлювати тарифи на комунальні послуги), а саме:

  • • управління багатоквартирними будинками, 
  • • порядок визначення управителя, 
  • • порядок формування та встановлення тарифів на комунальні послуги, 
  • • юридичні аспекти укладання договорів про надання комунальних послуг, 
  • • питання соцзахисту у сфері ЖКГ та інші. 

Слідкуйте за новинами та анонсами!

BeFunky collage