ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Останні новиниогляд змін до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”

Нещодавно ми анонсували від провідних спеціалістів команди проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Тож тепер пропонуємо його вашій увазі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/OSBB_OK   Також слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах: FacebookInstagramYoutube *** Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та...

18 червня | ПерейтиДинаміка створення ОСББ в Україні

ОСББ як форма управління житлом є потужним каталізатором розвитку добросусідства. Цим групам людей легше згуртовуватися задля досягнення спільних амбітних цілей. Тож давайте подивимось, скільки таких цілеспрямованих об’єднань ми вже маємо в нашій країні.   Пропонуємо за точку відліку взяти 2015 рік, протягом якого кількість ОСББ в Україні збільшилася майже на 8000. Зумовлено це тим, що прийнято необхідну законодавчу базу. Приблизно у той же час саме ОСББ надано можливість скористатися програмами підтримки...

10 червня | ПерейтиАНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА «ОГЛЯД ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ". РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ СПІВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ»

З 1 травня 2021 року набрали чинності зміни до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”1. За цей час, з'явилося чимало трактувань того, що ці зміни несуть для співвласників багатоквартирних будинків як споживачів комунальних послуг. Наш старший спеціаліст з адвокації ОСББ Дмитро Левицький підготував аналіз основних змін та рекомендації щодо того, як у нових умовах діяти співвласникам багатоквартирних будинків та правлінням ОСББ.   Ми, команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна», завжди поряд і допоможемо розібратися навіть із...

10 червня | ПерейтиЖителям міста Сватове презентували проєкт «Добрі сусіди - одна країна»

31 травня у сесійному залі Сватівської міської ради відбулася установча зустріч за проєктом «Добрі сусіди – одна країна». Проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ, на найближчi пiвтора роки охопить своєю діяльністю і місто Сватове.   У заході взяли участь очільниця міста Віта Сліпець, заступниця міського голови Ірина Корлякова,  представники виконавчого комітету міської ради, ЗМІ, активні громадяни та керівництво ОСББ. Спеціалісти з...

1 червня | ПерейтиЖителям міста Лисичанськ презентували проєкт «Добрі сусіди - одна країна»

28 травня відбулася установча зустріч ще в одному з цільових міст проєкту «Добрі сусіди – одна країна» – у Лисичанську.   Олег Калінін, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА, сказав: «Цей проєкт містить дві важливі складові. Перша – це формування відносин добросусідства, а друга – розвиток громадянського суспільства. І обидві ці складові є однаково важливими для міста Лисичанськ».   Вікторія Погорєлова, старший спеціаліст з питань розвитку ОСББ, у представленій презентації розповіла про основну мету проєкту,...

31 травня | Перейти

Ділимося з нашими шановними читачами радісною новиною - проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» буде продовжений у 2021-2022 навчальному році. 

Компанія ДТЕК – наш надійний партнер, що підтримує зацікавлених талановитих дітей та молодь і тому чергова хвиля проєкту не за горами!

Попередня хвиля (2020-2021 н.р.), що призупинилася через складну ситуацію з COVID-19,  буде  продовжена до 30 червня цього року. Наші переможці в навчанні, акціях та  конкурсах обов’язково отримають заслужені призи. 

Більш того,  навіть на поточний навчальний рік до 30 квітня  можна буде зареєструватися у будь-якому форматі на наші навчальні курси та обрати їх на будь-який смак, Це курси за вибором: «Мій енергоефективний будинок» для 4-го класу, «Основи енергопостачання та енергозбереження» для  6-8 класів та «Абетка з основ житлово-комунального управління» для 9-11 класів. 

Для вас, наші дорогі друзі, попереду ще й нові конкурси та подарунки! 

У нас дуже амбітні цілі. У 2021 році плануємо залучити не менш як 9 тис. активних учасників проєкту – учнів, що вивчатимуть курси у самостійному форматі, та 300 нових шкіл.

Там, де ресурсозбереження, – там і екологія!  Сподіваємося, що не менше 4 тис. ековолонтерів візьмуть участь в екологічних активностях проєкту.

Буде продовжено програму «Енергоефективні школи об’єднують країну».  У 2021 році плануємо створити не менш ніж 20 міжрегіональних класів.

І нарешті почнеться впровадження довгоочікуваного Експерименту на базі шків Дніпропетровської області з формування в учнів початкової школи компетентностей з енергоефективності та енергозбереження через міжпредметну інтеграцію.

Чекайте на спеціальні анонси! Ми знову разом!