ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Останні новиниВБО «ІМР» за підтримки USAID Проєкту Енергетичної Безпеки провела Оцінку освітніх потреб для української енергетики. 

Протягом вересня 2020 р. – лютого 2021 року Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за підтримки USAID Проєкту Енергетичної Безпеки провела Оцінку освітніх потреб для української енергетики.  Дослідження складалося з трьох послідовних етапів та мало на меті з’ясувати: 1) які спеціалісти потрібні енергетичній галузі; 2) чи відповідає сучасна енергетична освіта запитам роботодавців; 3) що потрібно зробити аби усунути прогалини, які існують на сьогодні між освітніми потребами в секторі енергетики...

11 травня | ПерейтиЩиро вітаємо зі святом Воскресіння Христового!

1 травня | ПерейтиМИ ВСІ СУСІДИ   ̶  В БУДИНКУ, МІСТІ ТА КРАЇНІ

      Із приємністю ділимося з нашими шановними читачами напрочуд важливою і радісною для Інституту місцевого розвитку новиною. Ми вибороли (і це дійсно так, бо витрачено багато зусиль для підготовки переможної заявки) унікальний за тривалістю грант у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Грант має дуже привабливу назву:  «Добрі сусіди – одна країна».   Залученість містян до життя місцевої громади, участь у спільних із сусідами заходах для розв’язання спільних проблем та захисту інтересів є важливою складовою...

26 квітня | ПерейтиКонкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія»!

Погодьтеся, усе завжди починається з мрій, а потім вже дій. Тому наш конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія» Ні, ні, умови ми не змінюємо, просто тепер хочемо втілювати екологічні мрії разом з вами. Все в силі! Гранти до 15000 грн! Вже цікаво? Ми знаємо, що для  повноцінного здійснення ваших суспільно важливих мрій завжди чогось не вистачає! Прагнення у всіх, звісно різні, але классно ж, якщо вони з користю для природи і Землі! Ваші дії можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття з місць...

6 квітня | ПерейтиНова хвиля проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація» - продовжуємо  формувати запит на енергоефективність в Україні

Ділимося з нашими шановними читачами радісною новиною - проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» буде продовжений у 2021-2022 навчальному році.  Компанія ДТЕК – наш надійний партнер, що підтримує зацікавлених талановитих дітей та молодь і тому чергова хвиля проєкту не за горами! Попередня хвиля (2020-2021 н.р.), що призупинилася через складну ситуацію з COVID-19,  буде  продовжена до 30 червня цього року. Наші переможці в навчанні, акціях та  конкурсах обов’язково отримають заслужені призи.  Більш того,  навіть на...

31 березня | Перейти

 

 

usaid imr

 

Із приємністю ділимося з нашими шановними читачами напрочуд важливою і радісною для Інституту місцевого розвитку новиною. Ми вибороли (і це дійсно так, бо витрачено багато зусиль для підготовки переможної заявки) унікальний за тривалістю грант у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Грант має дуже привабливу назву:  «Добрі сусіди – одна країна».

 

Залученість містян до життя місцевої громади, участь у спільних із сусідами заходах для розв’язання спільних проблем та захисту інтересів є важливою складовою громадянської поведінки в демократичному суспільстві. Цінність добросусідських відносин не можна переоцінити, оскільки вони є життєдайним середовищем для розвитку у громадян почуття відповідальності за своє житло, а у подальшому, за синергії зусиль усіх заінтересованих сторін, можуть  сформувати активну спільноту, готову до перетворень у своєму місті, селі чи селищі і,  нарешті, у своїй країні.

 

В авангарді перетворень та мобілізації громадянської активності для посилення ролі громадянського суспільства, формування культури добросусідства сьогодні виступають об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Тому до виконання проєкту  залучені найкращі фахівці ІМР – насамперед  із  питань розвитку та адвокації ОСББ, а також спеціалісти з питань залучення громадськості та інформаційно-комунікаційних технологій, у сферах мас-медіа, урбаністики, дизайну тощо. А 15 пілотних міст Донецької та Луганської областей (Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лисичанськ, Маріуполь, Покровськ, Попасна, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Станиця Луганська, Старобільськ і Торецьк) тепер мають турботливих та відповідальних координаторів, переважно місцевих, відомих своїм  успішним практичним досвідом у спільноті ОСББ України.

 

Ми вже взяли участь у змістовних та корисних онлайн-конференціях із представниками та представницями нашого грантодавця; провели неодноразові внутрішні зустрічі проєктної команди ІМР та місцевих координаторів; визначилися з першочерговими завданнями. Доопрацьовуємо  детальний План реалізації проєкту, План Комплексної інформаційно-комунікаційної кампанії зі сприяння добросусідству через популяризацію інституту ОСББ; займаємося створенням Брендбуку нашого проєкту.

 

А що далі? Будемо інформувати і навчати стейкхолдерів проєкту у всіх 15 містах, співпрацювати з ОМС пілотних міст, надавати консультаційну та менторську допомогу активу ОСББ та ініціативним групам, мобілізовувати співвласників багатоквартирних будинку до створення нових ОСББ та обміну досвідом між ними, сприяти збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерувати  діалог між ОМС та ОСББ, допомагати перетворювати міський простір, організовувати адвокаційні кампанії для лобіювання змін до законодавства заради захисту інтересів співвласників багатоквартирних будинків та інститутів громадянського суспільства.

 

При цьому питання гендерної рівності та інклюзії в нас будуть завжди на часі. Враховуватимемо також можливі ситуації із загостренням військового конфлікту у Донецькій і Луганській областях та посиленням карантинних обмежень через пандемію COVID-19.

 

Попереду у команди проєкту  «Добрі сусіди – одна країна» чудові півтора роки фантастично цікавої та творчої роботи. Як ми вже звикли - включаємо «турборежим»!