тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


5 липня 2016 р. у Києві Інститут місцевого розвитку в рамках Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" спільно з керівництвом Департаменту регулювання відносин у сфері теплопостачання НКРЕКП провів семінар "Порядки формування та процедури встановлення тарифів у сфері теплопостачання для ліцензіатів НКРЕКП. Нове законодавство та актуальні питання" для фахівців НКРЕКП та представників підприємств-ліцензіатів НКРЕКП у сфері теплопостачання.

 

Учасники семінару обговорили останні зміни чинного законодавства та проекти нормативно-правових актів з питань регулювання тарифів у сфері теплопостачання, зокрема, Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води (Постанова НКРЕКП № 377, що ще не набула чинності); Проект Постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку урахування втрат теплової енергії в теплових мережах у тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання"; Проекти Постанов НКРЕКП щодо процедур встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

 

Найбільше уваги було приділено розгляду вимог нового Порядку формування тарифів (Постанова НКРЕКП № 377). Питання, які цікавили ліцензіатів, стосувались: 1) вимог до підготовки та погодження річних планів; 2) формування планованих витрат та прибутку, що включаються до тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води; 3) особливості формування одноставкових та двоставкових тарифів на теплову енергію та послуги; 4) визначення витрат на покриття втрат підприємств, що виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення (в зв'язку з прийняттям Закону України від 16 липня 2015 року № 626-VIII).

 

Сайт Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

Сайт НКРЕКП

 

DSC 0549 DSC 0585 

 

DSC 0610 DSC 0550

 

DSC 0551 DSC 0567

 

DSC 0568 DSC 0571

 

 DSC 0598