ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Ділимося з нашими шановними читачами радісною новиною - проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» буде продовжений у 2021-2022 навчальному році. 

Компанія ДТЕК – наш надійний партнер, що підтримує зацікавлених талановитих дітей та молодь і тому чергова хвиля проєкту не за горами!

Попередня хвиля (2020-2021 н.р.), що призупинилася через складну ситуацію з COVID-19,  буде  продовжена до 30 червня цього року. Наші переможці в навчанні, акціях та  конкурсах обов’язково отримають заслужені призи. 

Більш того,  навіть на поточний навчальний рік до 30 квітня  можна буде зареєструватися у будь-якому форматі на наші навчальні курси та обрати їх на будь-який смак, Це курси за вибором: «Мій енергоефективний будинок» для 4-го класу, «Основи енергопостачання та енергозбереження» для  6-8 класів та «Абетка з основ житлово-комунального управління» для 9-11 класів. 

Для вас, наші дорогі друзі, попереду ще й нові конкурси та подарунки! 

У нас дуже амбітні цілі. У 2021 році плануємо залучити не менш як 9 тис. активних учасників проєкту – учнів, що вивчатимуть курси у самостійному форматі, та 300 нових шкіл.

Там, де ресурсозбереження, – там і екологія!  Сподіваємося, що не менше 4 тис. ековолонтерів візьмуть участь в екологічних активностях проєкту.

Буде продовжено програму «Енергоефективні школи об’єднують країну».  У 2021 році плануємо створити не менш ніж 20 міжрегіональних класів.

І нарешті почнеться впровадження довгоочікуваного Експерименту на базі шків Дніпропетровської області з формування в учнів початкової школи компетентностей з енергоефективності та енергозбереження через міжпредметну інтеграцію.

Чекайте на спеціальні анонси! Ми знову разом!