ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Перший етап конкурсу проводитиметься з 20 травня по 20 липня 2021 р.

Ще з давніх часів Арістотель наголошував: «Усі люди від природи прагнуть до знань».

Всім звісно відомо, що вчитися важливо! Здобувати знання в комфортних умовах приємніше, а з нашою підтримкою це стане ще й простіше. Цього року грантова допомога становитиме до 50 000 грн. у рамках першої хвилі конкурсу та аж до 150 000 грн. для кожного переможця другого етапу!

Отримати шанс на грошову підтримку може кожен, для цього необхідні бажання і трохи старань:

  • Оберіть освітній курс на 2021/2022 навчальний рік та заповніть онлайн-форму.

  • Підготуйте та надішліть на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку з описом основної ідеї вашої проєктної пропозиції. 

  • Опрацюйте матеріали навчального вебінару та візьміть участь у ZOOM-конференції, під час якої технічний експерт проєкту ДТЕК надасть консультації щодо висвітлених у матеріалах вебінару питань (дати конференцій будуть оголошені на сайті проєку).

Детальніше про умови участі та критерії оцінювання робіт написано тут.

*Вимоги до оформлення проєктної пропозиції  (можливі приклади ідей) надані у додатках А та Б до відповідного положення. 

​УВАГА! Активна участь у ZOOM-конференції буде врахована при підведенні підсумків Конкурсу.

Залучивши учнів до розробки проєктних пропозицій, ви зможете не тільки скоротити споживання енергоресурсів, а й поліпшити параметри мікроклімату і комфорт у приміщеннях закладів освіти, активізувати дослідницьку діяльність. Компанія ДТЕК надійна, піклується про майбутнє України та підтримує ініціативну молодь морально і матеріально. Долучайтеся!