ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


З 1 травня 2021 року набрали чинності зміни до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”1. За цей час, з'явилося чимало трактувань того, що ці зміни несуть для співвласників багатоквартирних будинків як споживачів комунальних послуг. Наш старший спеціаліст з адвокації ОСББ Дмитро Левицький підготував аналіз основних змін та рекомендації щодо того, як у нових умовах діяти співвласникам багатоквартирних будинків та правлінням ОСББ.

 

Ми, команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна», завжди поряд і допоможемо розібратися навіть із найскладнішими юридичними документами, що стосуються ЖКП.

 

Усі деталі щодо змін до цього Закону зовсім скоро на нашому Telegram-каналі 

 

Також слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

***


Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

 

 

 

1Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг" № 1060-IX від 03.12.2020 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1060-20)