ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


м. Київ  – 11 серпня відбулася онлайн-нарада з Міністерством громад та територій України за участю Світлани Старцевої, заступника директора департаменту-начальника відділу формування та реалізації політики з житлових питань; Андрія Саука та Катерини Наложитової,  старших експертів Офісу підтримки реформ Мінрегіону. А також представників  проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» - Ніни Подколзіної, спеціалістки із  залучення громадськості, та Олександра Рябого, регіонального директора  проєкту в Марiуполi,  Кадрії Сафіуліної, старшої спеціалістки з питань залучення громадськості ВБО «Інститут місцевого розвитку».

 

Олександр Рябий розповів про основні напрями діяльності проєкту, Кадрія Сафіуліна  презентувала ініціативу «Добрі сусіди – одна країна», виконавцем якої є ВБО «ІМР» за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Світлана Старцева висловила щиру підтримку: «Це дійсно гарний проєкт, дуже добре, що ви робите таку корисну роботу. Різноманітні інформаційні і навчальні заходи, які вже реалізовано і ті, які ще попереду,  сприятимуть  згуртуванню місцевих громад сходу України для вирішення проблем у багатоквартирному житловому секторі. Ми готові до співпраці із проєктом».

 

Представники Мінрегіону виявили готовність розміщувати на своїх інформаційних каналах розроблені спеціалістами проєкту матеріали: кейси успішних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків цільових міст, навчальні та роз’яснювальні  відеоролики, кращі практики тощо, які будуть корисними для розвитку інституту ОСББ в Україні.

 

Крім того, колеги з Міністерства погодилися, за можливості, брати участь у семінарах та тренінгах проєкту  онлайн.

 

Обговорили і можливість надання  спеціалістами проєкту пропозицій до нормативно-правових актів, які наразі розроляються Міністерством громад і територій України.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».