тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Услід за консультаційним заходом для теплопостачальних підприємств, 11 листопада ТОВ ІМР на запит Черкаської ОДА провів аналогічний захід для ліцензіатів у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

IMG 6022 1

 

У ході заходу на тему «Актуальні питання функціонування підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у зв’язку з набуттям чинності нового законодавства: новини законодавства, особливості перехідного періоду, вимоги до формування і встановлення тарифів» консультанти ТОВ ІМР зробили огляд законодавчих новацій, висвітлили питання формування тарифів, річних планів, витрат операційної діяльності, ознайомили з порядком розгляду уповноваженими органами розрахунків тарифів та примірними формами для розрахунків тарифів. Окрім того, експерти приділили увагу аспектам планування прибутку та відшкодування втрат ліцензіатів.

Учасники з 14 населених пунктів Черкащини, серед яких були представники підприємств, ОМС та ОДА, мали змогу отримати відповіді на нагальні запитання та обмінятися досвідом з колегами.

  

IMG 6038 1   IMG 6078 1   IMG 6082 1