ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


14-15 лютого 2018 року фахівці ІМР провели чергові навчальні заходи для персоналу ДКП "Луцьктепло", передбачені співпрацею за Проектом ЄБРР "Централізоване теплопостачання у м. Луцьку. Програма корпоративного розвитку". Зокрема, було розглянуто такі теми:

  • "Експлуатація індивідуальних теплових пунктів (ІТП): технічні, організаційно-правові та фінансово-економічні аспекти":

Технічний блок охоплював питання проектування, монтажу і експлуатації автоматизованих ІТП у житлових будинках і громадських будівлях, особливості розроблення проектів і експлуатації котельних на біопаливі.


На основі досвіду, отриманого ІМР при реалізації Проекту USAID "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород", були сформульовані основні вимоги, яким повинні задовольняти котли на біомасі. Значний інтерес слухачі виявили до питання потенціалу енергозбереження за рахунок впровадження автоматизованих ІТП, адаптації теплових мереж і котельних до роботи в умовах змінного гідравлічного і теплового режиму роботи системи теплопостачання. Жваве обговорення викликали питання контролю якості біомаси, основних правил її зберігання і впливу характеристик біопалива на ефективність роботи теплогенеруючого обладнання.

  • "Альтернативні види палива (АВП): алгоритм переходу до використання АВП, технічні, організаційні та економічні аспекти переходу і виробництва теплоти з АВП":

Під час організаційно-правового та економічного блоків були розглянуті питання правового статусу інженерного обладнання в багатоквартирному будинку, належного договірного оформлення встановлення ІТП в багатоквартирному будинку, можливостей відшкодування витрат на експлуатацію ІТП. Також фахівці ІМР висвітлили особливості ліцензування діяльності виробництва теплоти з АВП і тарифоутворення для систем теплопостачання з генераторами теплоти на АВП, зокрема застосування положень Закону України "Про теплопостачання".


Працівники підприємства задоволені роботою команди ІМР, про що свідчить новина на сайті ДКП "Луцьктепло".


Принагідно повідомляємо, що 28 лютого 2018 р. запланований семінар на тему "Нове законодавство у сфері надання комунальних послуг", під час якого буде розглянуто виклики та можливості, які відкриваються перед підприємством у світлі виконання нових законів – "Про житлово-комунальні послуги" та "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".


Слідкуйте за новинами Проекту!