ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


30 травня у м. Луцьк відбулася підсумкова зустріч за Проектом ЄБРР "Централізоване теплопостачання м. Луцьк – Програма корпоративного розвитку", що реалізовується ТОВ "Інститут місцевого розвитку" у співпраці з Egis International. Під час заходу виступили представники компанії Egis – Етьєн Дрійо, керівник Проекту, Бенуа Плеж, керівник групи консультантів, Ярема Сірко, фінансовий експерт, – що зосередилися на результатах упровадження Проекту, підсумували набутий досвід та окреслили загальні рекомендації для підтримання досягнутих цілей. Свої оцінку виконаним завданням дав і представник Луцької міської ради – Сергій Омельчук, заступник директора департаменту економічної політики – начальник відділу інвестиційної політики. Слово узяла і Валентина Малютіна – директор ДКП "Луцьктепло", – яка зупинилася на досягненнях у ході реалізації Проекту та засвідчила надійну підтримку консультантів протягом усього періоду співпраці.


У своїй промові директор ТОВ "Інститут місцевого розвитку" Наталія Алексєєва підкреслила, що за кропіткою працею команди консультантів та фахівців підприємства час пролетів непомітно, проте здобутий досвід, а також напрацювання Проекту мають стати для ДКП "Луцьктепло" запорукою успіху та добрих результатів уже в найближчій перспективі. Зокрема, за цей час було підготовлено такі документи:


1. Стратегія використання альтернативних видів палива.
2. Звіт про тарифну політику та інвестиційну програму.
3. Договір з містом про надання комунальних послуг (PSC).
4. План взаємодії із зацікавленими сторонами (ПВЗС).
5. Гендерний план дій (ГПД).
6. План навчальних заходів.
7. Програма поліпшення операційної та фінансової діяльності (FOPIP).
8. План корпоративного розвитку (ПКР).
9. Підсумковий звіт.
10. Стратегія "виходу" (Exit Strategy).

 

План корпоративного розвитку (ПКР) під час зустрічі разом із фахівцями Egis презентувала Ольга Романюк, керівник групи консультантів від ТОВ "Інститут місцевого розвитку" (презентацію можна переглянути тут). Підприємство використовуватиме ПКР для таких цілей:

  • отримання підтримки Луцької міської ради у виконанні окремих видів запланованих робіт;
  • пояснення та обґрунтування пропозицій щодо використання прибутку;
  • роз'яснення громадськості, споживачам, потенційним інвесторам та партнерам планів роботи підприємства та його потреб;
  • управління роботою працівників підприємства в ході реалізації проектів і програм тощо.

Усі документи, підготовлені в рамках Проекту, було урочисто передано бенефіціарам.

 

Окрім того, відбулося вручення керівництву і персоналу підприємства сертифікатів за результатами участі у тренінгах. Зокрема, фахівці ДКП "Луцьктепло" пройшли підготовку за такими напрямами:

  • фінансово-економічні та облікові аспекти діяльності підприємства;
  • комерційні аспекти діяльності підприємства;
  • законодавчі нововведення у сфері житлово-комунального господарства;
  • технічні, організаційні та економічні аспекти експлуатації індивідуальних теплових пунктів, використання альтернативних видів палива;
  • соціально-психологічні аспекти роботи зі споживачами.

Завдяки допомозі команди Проекту підприємство отримало необхідні ресурси і можливості для реалізації своєї стратегічної місії, сформульованої у ПКР – забезпечення споживачів тепловою енергією, надійними, якісними та економічно доступними послугами централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води. Як відмітила прес-служба ДКП "Луцьктепло", напрацювання Проекту повернуть підприємству статус прибуткового і дозволять зменшити або й зовсім усунути необхідність у фінансовій підтримці від бюджету міста.

 

Детально про роботу ТОВ "ІМР" за Проектом

 

Фото заходу - сайт ДКП "Луцьктепло"

 

lutsk-30-05-1 lutsk-30-05-2 lutsk-30-05-3

 

lutsk-30-05-4