тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


20 листопада 2018 р. у м. Добропілля для понад 60 ОСББ-учасників Проекту ТРЕНД із міст Великого Добропілля проведено черговий навчально-практичний семінар. Головна тема семінару  -  презентація результатів вибору будинків ОСББ міст Добропілля, Білозірське і Білицьке, де за рахунок грантів компанії ДТЕК упроваджуватимуться швидкоокупні енергоефективні заходи, що уможливить скорочення видатків співвласників цих будинків на комунальні послуги. До таких заходів належать: теплова ізоляція трубопроводів опалення, прокладених в підвалах та на горищах 20 будинків ОСББ; реконструкція системи освітлення місць загального користування; заміна світлопрозорих огороджень у під’їздах.

 

Вступним словом і привітанням учасників семінар відкрили перший заступник міського голови м. Добропілля, Олексій Кормільцев і керівник Департаменту соціальних проектів Дирекції з регіональної політики ТОВ "ДТЕК Енерго" Вікторія Гриб.

 

sem 20 OSBB Dobropillya 1 sem 20 OSBB Dobropillya 2

 

Учасники Проекту ТРЕНД – будинки ОСББ, в яких буде впроваджено теплову ізоляцію трубопроводів і регулювання відпуску теплоти:

 1. "Лідер". Добропілля. мрн. Молодіжний, 34
 2. "Атлант". Добропілля. 252 кв. мрн. Молодіжний, 3
 3. "Червона Калина". Добропілля. мрн. Молодіжний, 32
 4. "Гагаріна-34". Добропілля. вул. Гагарина, 34
 5. "Мій дім". Добропілля. просп. Шевченка, 1
 6. "Горлиця". Добропілля. мрн. Молодіжний, 25
 7. "Прометей". Добропілля. вул. Першотравнева , 67
 8. "Восход". Добропілля. вул. Першотравнева, 115
 9. "Сонячний-10". Добропілля. мрн. Сонячний, 10
 10. "Вимпел". Добропілля. вул. Івана Франка, 29
 11. "Вікторія". Добропілля. вул. Першотравнева, 123
 12. "Спартак". Білозерське, вул. Спартака, 1
 13. "Надія". Білозерське, вул. Східна,16
 14. "Динамо". Білозерське, вул. Східна, 21
 15. "Оленка". Білозерське, вул. Східна, 22
 16. "Уралець". Білозерське. вул. Будівельна, 31
 17. "Усмішка".Білозерське, вул. Будівельна, 15
 18. "Алмаз". Білицьке, вул. Харківська, 25
 19. "Барвінок". Білицьке. вул. Харківська, 15
 20. "Дюна". Білицьке, вул. Харківська, 27

Саме про значення швидкоокупних  проектів у будинках ОСББ йшлось у виступі виконавчого директора ВБО "Інститут місцевого розвитку", к.е.н., доцента  Руслана Тормосова. Далека дорога починається з першого кроку, так і швидкоокупні проекти зі скорочення витрат енергії дають можливість представникам ОСББ відчути себе причетними до загальнодержавної справи підвищення енергоефективності житла.

 

Захід "Теплова ізоляція трубопроводів" дасть можливість заощадити кожній сім’ї понад 1000 грн за опалювальний період. Щоб отримати прогнозоване скорочення витрат теплоти, співвласники будинків мають забезпечити  регулювання і зменшення відпуску теплоти до своїх будинків.

 

sem 20 OSBB Dobropillya 3 sem 20 OSBB Dobropillya 4

 

Тому, як виконувати таке регулювання і контроль за витратами теплоти у своєму будинку, була присвячена презентація Анатолія Колієнка на тему "Технічні засоби і методи регулювання відпуску теплоти у будинках ОСББ Великого Добропілля при впровадженні проектів з енергоефективності".

 

Слухачі ознайомилися з методами кількісного і якісного регулювання відпуску теплоти, реалізація яких сприятиме зменшенню непродуктивних втрат тепла та успішному впровадженню заходів із підвищення енергоефективності у будинках.

 

На завершення семінару Руслан Тормосов анонсував  наступні заходи у рамках Проекту ТРЕНД.

 

sem 20 OSBB Dobropillya 5

 

Учасники семінару обговорили актуальні проблеми енергоефективності ОСББ, а також їхньої діяльності. Висловили свою вдячність за організацію таких інформативних заходів та готові й надалі відвідувати корисні для них семінари Проекту.

 

Долучайтесь, реєструйте своє ОСББ та будьте у ТРЕНДі!