тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


12 і 13 вересня 2018 р. ВБО "ІМР" презентував представникам ОСББ і міської влади Павлограда, Першотравенська та Тернівки інноваційний Проект "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД - http://energytrend.org.ua/), що реалізується за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК.


Під час семінару 170 представників ОСББ дізналися про те, як економити енергоресурси за допомогою онлайн-платформи ТРЕНД, отримали кваліфіковані поради, що стосуються юридичних, технічних та організаційних питань діяльності ОСББ.


Відкрила захід та представила всіх учасників семінару Олена Коновалова - регіональний представник ДТЕК із КСВ/соціального розвитку в м. Павлограді, Павлоградському та Петропавлівському районах. На зустрічі також був присутній Павлоградський міський голова Анатолій Вершина. А заступник голови Віталій Мовчан привітав учасників із прийдешнім Днем міста та повідомив про дві новини: погану та добру. Першою є можлива проблема з початком опалювального сезону, оскільки лише 75% мешканців Павлограда сплатили за послуги Нафтогазу. В якості хорошої новини В. Мовчан назвав створення Проекту ТРЕНД, який допоможе ОСББ скоротити витрати на комунальні послуги: "Завдяки участі у Проекті, кожне ОСББ отримає готовий продукт - енергоаудит свого будинку і буде розуміти, що необхідно зробити, куди спрямувати свої фінансові ресурси аби зменшити витрати, які йдуть на утримання будинку, оплату послуг. У нашому місті 640 житлових будівель, майже у 350 з них є ОСББ - це найефективніша форма управління будинком. І міська влада сприятиме тому, щоб згодом всі наші будинки перетворилися на ОСББ".


Координатор Проекту ТРЕНД від компанії ДТЕК Аліна Зуйковська зауважила, що енергоефективність сьогодні є справжнім ТРЕНДом, а на зустрічі присутні ті люди, які в цьому найбільш зацікавлені. А.Зуйковська подякувала місцевій владі за підтримку та запропонувала представникам ОСББ зареєструватися для участі у Всеукраїнському Проекті ТРЕНД, що створений для свідомих енергоефективних власників житла. Вона закликала всіх учасників бути активними та опановувати корисні знання.


Радник із взаємодії з органами місцевої влади Дирекції з регіональної політики ДТЕК Юрій Острянін наголосив: "Ваші будинки нині потребують допомоги, а проект, який ми сьогодні презентуємо, є рятувальним човном, що може вивести вас із бурхливої течії на спокійні води. Тому, до роботи!".


Виконавчий директор ВБО "ІМР", к.е.н., доцент Руслан Тормосов відзначив: "ТРЕНД розшифровується як "Технології розумної енергоощадності в наших домівках". Він створений для того, аби підвищити рівень енергоефективності, насамперед, у ОСББ. А вимірюватиметься успіх його впровадження конкретними показниками – кВт·год, Гкал, грошима які ви будете економити за рахунок цього проекту, інвестиціями, які ми допоможемо вам залучити. Сподіваюсь на нашу спільну плідну співпрацю. А найактивніші ОСББ отримають гранти від компанії ДТЕК".


"Завше, коли стою перед представниками ОСББ, відчуваю себе щасливою людиною, адже саме вони допомагають будувати нову країну. Особисто я допомагаю ОСББ витрачати всю енергію на корисні речі, завжди рада новим знайомствам, із задоволенням ділюся досвідом, ідеями. Спілкування з вами наповнює новою енергією. А сьогодні ми з вами отримаємо вкрай важливі знання з управління ОСББ, дізнаємося, що можна зробити, аби була змога користуватися новими джерелами фінансування, одним з яких є Фонд енергоефективності. Окрім того, допомогу і підтримку ви можете також одержати від експертів спеціалізованої соціальної мережі для співвласників багатоквартирних будинків та їх об'єднань – "Про ОСББ", - продовживши бесіду, сказала експерт ІМР із питань утримання та управління житлом Вікторія Погорєлова.


Старший консультант із правових питань Дмитро Левицький обговорив із присутніми актуальні проблеми діяльності ОСББ, права та обов'язки учасників житлово-комунальних відносин.


Питання реконструкції та технічної експлуатації будівель для забезпечення якості і доступності житлово-комунальних послуг розглянув у своїй презентації старший консультант ІМР із технічних питань, к.т.н., професор Анатолій Колієнко.


Обговорюючи з аудиторією винятковий потенціал онлайн-сервісу "3Е-модуль", консультант ІМР із технічних питань к.т.н. Володимир Колієнко висвітлив теми енергомоніторингу, енергопланування, енергоменеджменту, що є основою енергоефективності для ОСББ та на практиці продемонстрував роботу модулів онлайн-платформи.


Завершився семінар дискусією щодо актуальних проблем діяльності ОСББ і функціоналу онлайн платформи ТРЕНД 1.0.
У жовтні цього ж року заплановано низку навчальних семінарів для представників ОСББ, які зареєструються до участі у Проекті.


Долучайтесь, реєструйте своє ОСББ та будьте у ТРЕНДі!

 

Pavlohrad-13-09-1 Pavlohrad-13-09-2

 

 Pavlohrad-13-09-3 Pavlohrad-13-09-4