ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


27 травня у м. Краматорськ відбулася установча зустріч у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

 

В заході взяли участь заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний, представники виконавчого комітету міської ради та керівники ОСББ.

 

Андрій Безсонний, заступник міського голови Краматорська, наголосив на тому, що ця співпраця налагодить партнерство між органами місцевого самоврядування, ОСББ, неурядовими організаціями та громадянами.  

 

«Ми системно співпрацюємо з нашими ОСББ. Наразі підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Краматорською міською радою та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку». Впевнений, що цей проєкт дасть позитивні результати у розвитку ОСББ що вже існують та сприятиме створенню нових», – зазначив Андрій Безсонний.

 

Основні завдання та очікувані результати проекту представив учасникам виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку» Руслан Тормосов. Пан Руслан також відзначив багатий досвід співпраці з містом Краматорськ, впродовж якого створено ресурсний центр підтримки ОСББ, підготовлено iнвестиційну стратегію та  каталог інвестиційних проєктів до ПДСЕР, розроблено концепцію сталої міської мобільності.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

***


Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».