ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


31 травня у сесійному залі Сватівської міської ради відбулася установча зустріч за проєктом «Добрі сусіди – одна країна». Проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ, на найближчi пiвтора роки охопить своєю діяльністю і місто Сватове.

 

У заході взяли участь очільниця міста Віта Сліпець, заступниця міського голови Ірина Корлякова,  представники виконавчого комітету міської ради, ЗМІ, активні громадяни та керівництво ОСББ. Спеціалісти з питань залучення громадськості Кадрія Сафіуліна та Юлія Свєженцева, а також координатор проєкту у м. Сватове Оксана Очкурова, представили ініціативу «Добрі сусіди – одна країна» мiстянам.

 

Пані Віта Сліпець ознайомила присутніх з ситуацією у житловому секторі міста: «Багатоквартирний житловий фонд Сватового налічує 75 будинків. На жаль, мешканці дотепер самостійно не визначилися з формою управління своїми будинками. Міська рада неодноразово оголошувала тендери для залучення управителя, проте бажаючих взяти цю справу у свої руки не знайшлося. У Сватовому лише в одному будинку створене ОСББ. Сподіваюсь, що завдяки участі у проєкті, серед містян зросте усвідомлення переваг управління житлом через ОСББ, підвищиться рівень громадянської активності, розвиватимуться добросусідські відносини. Якщо ми всі разом будемо проявляти ініціативу, тоді процес створення нових об’єднань співвласників у Сватовому буде успішним».

 

Кадрія Сафіуліна, спеціалістка з питань залучення громадськості проєкту  «Добрі сусіди – одна країна»,  наголосила:  «Ми впевнені, що у Сватовому буде багато прихильників  проєкту, які долучаться до його впровадження. Ми всі бачимо, скільки у залі зібралося небайдужих людей, і почули від керівництва міста про співпрацю та підтримку ініціатив мешканців. Ми розуміємо важливість для Сватового створення ОСББ у багатоквартирному житловому секторі. Спеціалісти проєкту допомагатимуть місту у розбудові потенціалу об’єднань співвласників, оскільки вони є потужним інструментом для розвитку культури добросусідства та підвищення рівня громадянської активності жителів». Пані Кадрія презентувала учасникам основні завдання та очікувані результати проєкту і разом з Юлією Свєженцевою відповіла на їхні запитання.  

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

***


Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».