ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Державні та місцеві програми з енергоефективності покликані допомогти співвласникам багатоквартирних будинків модернізувати систему опалення.. Такі заходи дозволять оптимізувати використання енергоресурсів, досягнути більшого комфорту, безпеки проживання та навіть зменшити суми у платіжках.

 

На державному рівні з серпня 2019 р.  на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, діє Програма «Енергодім» Фонду енергоефективності. Вона триватиме до 31 грудня 2023 року. Учасниками Програми можуть стати лише ОСББ, адже саме вони є тими юридичними особами, які реалізують права співвласників на володіння та користування спільним майном у будинку.

 

 

1 098

 

ОСББ можуть подавати заявки на участь у програмі «Енергодім» через відділення банків-партнерів - Украгазбанк, КРЕДОБАНК, Приватбанк та Ощадбанк. Таким чином програма Енергодім охоплює більше ніж 55% всієї банківської системи України та доступна в усіх її куточках.

 

2 098

 

Отже, сьогодні Програма «Енергодім» дає ОСББ та кожному співвласнику можливість відчути переваги комплексної енергомодернізації багатоквартирного будинку.