ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


7 липня, у рамках проєкту «Добрі сусіди - одна країна», відбулась зустріч із 15 головами та членами правління ОСББ Покровської громади, де були обговорені проблеми та можливості, які постають перед об’єднаннями співвласників.

 

Регіональний координатор проєкту Вадим Кошманов обговорив з учасниками проблеми, з якими стикаються голови правлінь у своїй повсякденній діяльності, серед них - відсутність технічної документації, усунення аварійних ситуацій, дотування керуючих компаній, особливості програми підтримки ОСББ у місті та ін.

«Подібна програма була запроваджена в Маріуполі у 2016 році. В ній також не були враховані вже створені об’єднання співвласників, - розповів Вадим Кошманов. - Наразі вона дуже еволюціонувала, і зараз дія програм розповсюджується навіть на житлово-будівельні кооперативи».

 

Вадим Кошманов наголосив, що проєкт «Добрі сусіди - одна країна» передбачає модерування діалогу між владою та співвласниками багатоквартирних будинків, а також допомогу в отриманні правових знань: «Часто голови правління мало підготовлені. Багато важливих нюансів законодавства, які б могли допомогти співвласникам у вирішенні актуальних питань, не застосовуються на користь мешканців».

 

Також була проведена зустріч із представниками ОМС Покровська, у ході якої керуюча справами виконкому Покровської міської ради Донецької області Жук Алевтина В’ячеславівна та головна спеціалістка сектору розподілу житла житлово-комунального відділу Покровської міської ради Звагольска Аліна Валеріївна обговорили питання створення ОСББ у місті і на приєднаних територіях.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***


Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».