ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Нещодавно ми говорили про державні та місцеві програми з термомодернізації, які працюють тільки для тих, хто вміє об'єднуватися – для ОСББ. Їх стає все більше в Україні, про що свідчать статистичні дані.

 

Так, станом на 1 травня 2021 р. в Україні кількість ОСББ сягнула 36 050, а на 1 червня вже маємо 36223. Тож виходить, що за місяць у країні створено майже 200 нових об'єднань.

 

09098

 

Розподіл ОСББ за населеними пунктами показує, що найбільша їх кількість зареєстрована в містах. Проте  об’єднання є і в селищах міського типу та селах, тому їх також не можна залишати поза увагою.

 

У проєкті  «Добрі сусіди – одна країна» крім міст бере участь я селище міського типу, яке потребує допомоги у створенні ОСББ та налагодженні добросусідських відносин, діалогу між місцевою владою та співвласниками багатоквартирних будинків. Тож сподіваємось, що наша діяльність  започаткує позитивні зміни, а кількість ОСББ щомісяця зростатиме ще більше.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***


Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».