ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


9 липня в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулася робоча зустріч з активом ОСББ м. Слов’янська, в якій взяли участь начальник управління економічного та інвестиційного розвитку Віктор Сміренський, завідувач сектору енергетичного менеджменту та енергоефективності інвестицій відділу енергоефективності та зовнішніх відносин Олександр Корчма, головна спеціалістка управління житлово-комунального господарства Юлія Миронова та регіональна координаторка проєкту з питань локальної комунікації Ася Бикова.

 

Під час зустрічі обговорювали проблеми багатоквартирних будинків і прибудинкових територій та підходи до їх вирішення. Піднімалися також правові й організаційні аспекти управління ОСББ, роботи  голів правлінь, соціально-психологічні та комунікаційні питання взаємодії із співвласниками.  

 

Ася Бикова розповіла про основні аспекти проєкту, запропонувала організувати круглий стіл із представниками ОСББ, ОМС та організаціями, які могли би сприяти вирішенню проблем багатоквартирного сектору. Вона також презентувала комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста» і запропонувала низку креативних ідей для оздоблення, благоустрою та дизайну, озеленення, розвитку місць дозвілля і відпочинку, перетворення та оновлення занедбаних територій, які викликали жвавий інтерес в учасників зустрічі.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».