ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


7 липня цього року, за багаточисельними зверненнями представників закладів загальної середньої освіти з різних куточків нашої країни, у рамках проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи. Рестарт. 8 хвиля» відбувся вебінар, присвячений обговоренню змісту та оформлення заявок  ЗЗСО на участь у конкурсі проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності шкільних приміщень та / або поліпшення комфорту перебування у закладах освіти.

 

Учасниками заходу стали 57 представників керівного складу та викладачів із 38 закладів освіти. 

 

З вітальним словом від ВБО «Інститут місцевого розвитку» до освітян звернулася старша консультантка із залучення громадськості, к.т.н., доцентка Кадрія Сафіуліна, яка висвітлила мету та завдання конкурсу, етапи та терміни його проведення, основні критерії оцінювання та розмір фінансової підтримки (5 проєктів-переможців першого етапу конкурсу отримують до 50 тис. грн, а 3 проєкти-переможці другого етапу – до 150 тис. грн кожен).   

 

Старший консультант із технічних питань ВБО «Інститут місцевого розвитку» к.т.н. професор Анатолій Колієнко виступив із презентаціями щодо основних засад ефективного використання енергії і ресурсів у будівлях шкіл, а також обґрунтував низку ідей можливих конкурсних пропозицій. Під час презентацій та після їх завершення Анатолій Колієнко вичерпно відповів на всі запитання учасників. Представники  ЗЗСО щиро дякували за чудову організацію вебінару, змістовність виступів та викладацьку майстерність спікера.

 

Нагадаємо, що це вже другий освітній захід у рамках конкурсу проєктних пропозицій - 15 червня відбулася  відеоконференція з питань організації та проведення конкурсу.  

 

Відмітимо, що учасниками вебінару були представники різних закладів освіти: і тих, що брали участь у відеоконференції, і нових.

 

Оскільки популярність конкурсу є дуже високою, і до нього долучається все більше учасників, то ще один вебінар було проведено 14 липня 2021 року. Долучайтеся! Впроваджуйте свої креативні ідеї! Зробіть свою школу більш енергоефективною та комфортною!