ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


13 липня у м. Костянтинівка відбувся круглий стіл «Взаємовідносини представників ОМС з ОСББ міста Костянтинівка». На ньому були присутні 12 голів правлінь ОСББ, 6 представників місцевої влади та Костянтинівській міській голова  Олег Азаров, 5 виконавців комунальних послуг.

 

Актив об’єднань співвласників отримав пам’ятку про проєкт міської програми сприяння створенню, підтримці та розвитку ОСББ у Костянтинівській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки. Окрім цього, разом із міською владою також обговорили нагальні питання розвитку багатоквартирного сектору та ОСББ міста: капітальний ремонт пасажирських ліфтів, обслуговування внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та їх промивку, безгоспних мереж водовідведення, водопостачання та електромереж. А ще - утримання прибудинкових територій та питання про сплату внесків в ОСББ по нежитлових приміщеннях будь-якої форми власності.

 

За результатами зустрічі прийнято рішення створити робочу групу із представників ОМС та ОСББ для доопрацювання програми сприяння створенню, підтримці та розвитку ОСББ у Костянтинівській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.

 

Міський голова відмітив: «У відомому фільмі говорили, що управбуд - друг людини. А у нас у Костянтинівці ОСББ - друг людини.  Ми сподіваємося на плідну співпрацю між всіма зацікавленими в активному русі ОСББ сторонами. Для людей важливо, щоб були відремонтовані  пасажирські ліфти, щоб стабільно працювали інженерні комунікації, а у  дворах панували чистота та затишок.  Будемо всі разом вирішувати ці питання. Вважаю, що нашу зустріч можна назвати: «Від діалогу до взаємодії».

 

Перше засідання робочої групи вже заплановано на 27 липня цього року.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».