ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


15 липня відбувся круглий стіл «Взаємовідносини представників ОМС з ОСББ міста Сєвєродонецька». У ньому взяли участь 20 осіб: голови правлінь та актив ОСББ, керівники і спеціалісти підрозділів Сєвєродонецької міської ВЦА, а також виконавці комунальних послуг.

 

Під час заходу учасники разом із регіональною координаторкою проєкту з питань локальної комунікації Юлією Самойловою обговорили нові нормативно-правові акти, що впливають на діяльність ОСББ; шляхи вирішення конфліктів серед співвласників, а також необхідність налагодження конструктивного діалогу між ОСББ, місцевою владою та виконавцями комунальних послуг.

 

Пані Юлія також презентувала комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста» та низку творчих ідей для оздоблення, благоустрою і дизайну, озеленення, розвитку місць дозвілля і відпочинку, які можна втілити у Сєвєродонецьку.

 

Директор комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Роман Красюк підвів підсумки дискусії: «Ми з вами сформували перелік  нагальних проблем, вирішення яких є актуальним завданням і для влади, і для комунальників, і для ОСББ. У нас в місті вже створено 102 ОСББ. Якщо   ми хочемо, щоб їх кількість збільшувалася, нам треба разом докласти зусиль, щоб діючі ОСББ стали прикладом для інших».  

 

За результатами зустрічі домовилися  запросити на наступний круглий стіл  представників постачальників газу та електроенергії в Луганській області для вирішення питань їх взаємовідносин з ОСББ міста. 

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».