ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


20 липня у Станиці Луганській в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» презентували комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простора твого міста» з перетворення громадського простору містечка в унікальний урбаністичний артоб’єкт.

 

У заході взяли участь представники Станично-Луганської селищної ВЦА, громадські активісти та мешканці багатоквартирних будинків.

 

Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО «Інституту місцевого розвитку», розповів про комунікаційну кампанію, її мету, очікувані результати та подальші кроки з її впровадження.

 

Володимир Скочко, спеціаліст з урбаністики, презентував арт- та дизайн-рішення із трансформації громадських просторiв цільових міст: основну ідею, творчі заходи, а також ознайомив учасників із сайтом кампанії.

 

Анатолій Рябко, голова ГО «Громадська вимога Луганщини» зазначив: «Мені дуже сподобалася сьогоднішня зустріч, отримав багато нової та змістовної інформації. У мене вже є кілька ідей, які буду представляти регіональному координатору проєкту».

 

Олександр Шевченко, дизайнер проєкту, представив новаторські ідеї з перевтілення обраних громадських об’єктів - дитячого майданчику та паркової зони у «родзинки» смт Станиця Луганська.  

 

«Я вважаю, що буде добре облаштувати дитячий майданчик у центрі містечка зонами затінення та яскравими елементами, щоб і дітям,  і батькам було приємно та комфортно проводити сімейний відпочинок» – додала Лілія Удоденко, художній керівник КЗ «Палац культури і мистецтв».

 

Громадські діячі, мешканці багатоквартирних будинків і представники влади взяли активну участь в обговоренні та підтримали  цікаві задуми спеціалістів проєкту щодо розбудови Станиці Луганської, як унікального та привабливого для мешканців  і гостей  містечка сходу України.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».