ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


19 липня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулася стратегічна сесія, де презентували комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста». У ній взяли участь 17 осіб, серед яких представники ОСББ, виконавчих органiв влади, та актив міста.

 

Профільні спеціалісти Володимир Скочко та Олександр Шевченко представили урбаністичні арт- та дизайн-рішення перетворення в унікальні об’єкти громадських місць м. Сватове - водяної вежi, парку відпочинку та кварталу «Мирний».

 

Корлякова Ірина, заступниця Сватівського міського голови, сказала: «Ми дуже цінуємо свою участь у цьому проєкті. Сподіваємось, що обов’язково отримаємо чудовий результат і наша громада буде більш розвиненою та активною. Особливо важливо, що ми залучаємо усіх охочих мешканців, а не робимо для них і без них. Адже процеси партисипації – це важлива складова будь-якої діяльності».

 

На завершення продуктивної зустрічі домовилися про формування робочої групи, яка упродовж серпня та вересня 2021 р. збиратиме ідеї містян, а потім експерти розроблять концепцію перевтілення міста та підготують каталог рішень.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».