ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


21 липня у Краматорську відбулася перша стратегічна сесія робочої групи зі створення креативного простору міста проєкту «Добрі сусіди – одна країна». У засіданні взяли участь спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету, голови ОСББ, громадські діячі.

 

Про можливості таких перетворень з погляду урбаністики говорили профільні спеціалісти Володимир Скочко та Олександр Шевченко, які допомагатимуть членам робочої групи упродовж найближчих п’яти місяців розробити концепцію унікального перевтілення Краматорська, та підготувати своєрідний каталог з дизайн-рішеннями.

 

Наталія Ананських, заступниця начальника управління освіти м. Краматорська, сказала: “Креативне перетворення простору є дуже актуальним питанням сьогодення, новий час — це нові ідеї, прагнення до змін. А цікаві задуми щодо перевтілення громадських територій частіш за все виникають у підлітків. Тому пропоную саме їм викласти свої бачення і побажання».

 

Олена Бахметьєва, заступниця начальника УЖКГ, запропонувала звернутися до міського голови та розширити склад учасників, залучити до роботи представників управління економічного розвитку, управління містобудування та архітектури тощо.

 

Після презентації відбулася коротка зустріч представників проєкту з Андрієм Безсонним, заступником міського голови, та Андрієм Літвіненком, начальником управління ЖКГ м. Краматорська. Під час зустрiчi обговорили кандидатури учасників робочої групи та кроки подальшої співпраці за проєктом.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».