ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


22 липня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулося засідання робочої групи із креативного перетворення Маріуполя. Ця подія стала початковим етапом впровадження ініціативи «Від ОСББ до креативного простору твого міста».

 

Сергій Захаров, заступник міського голови м. Маріуполь, зазначив, що Маріуполь системно підтримує ОСББ та інноваційні проєкти з покращення інфраструктури. «Ми прагнемо, щоб Маріуполь був креативним, комфортним містом для жителів. Бачимо його цікавим для молоді. Містом, де хочеться жити і з яким хочеться пов'язати своє майбутнє. У рамках спiвпрацi за проєктом «Добрі сусіди – одна країна» ми починаємо дискусію про переродження міської інфраструктури у креативну», — наголосив пан Сергій.

 

Під час заходу профільні спеціалісти Володимир Скочко та Олександр Шевченко презентували урбаністичні арт- та дизайн-рішення перетворення в унікальні об’єкти громадських місць Маріуполя - проспекту Металургів, 139 та набережної мiста.

 

Засідання робочої групи зібрало 25 осіб, серед яких представники ОМС та ОСББ, ГО «Зелений Центр Метінвест», журналістiв та небайдужих. Представники муніципалітету, громадськості та представники команди проєкту обговорили конкретні заходи, спрямовані на створення креативних місць у Маріуполi.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».