ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


27 липня у Торецьку відбулася робоча зустріч «Взаємовідносини представників ВЦА з ОСББ міста». На зустрічі були присутні голови правлінь ОСББ, які входять до складу АОСББ «Нью-Йорк».

 

Вікторія Скоромець, регіональна координаторка від проєкту «Добрі сусіди – одна країна», висвітлила цілі та план заходів проєкту. Вона презентувала комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста», в рамках якого ідеї та мрії всіх зацікавлених мешканців міста можуть здійснитися за допомогою профільних спеціалістів ініціативи.

 

Іван Руденко, голова асоціації АОСББ «Нью-Йорк», відзначив: «У нас компактне місто, а хочеться його зробити затишним. Побачити на будинках мурали».

Голови правлінь ОСББ поділилися проблемами, які є у відносинах керівництва ВЦА та ОСББ, ініціювали розгляд низки питань, серед яких обслуговування мереж водопостачання та водовідведення, встановлення лічильників, взаємовідносини між постачальником газу та ОСББ, обслуговування прилеглих територій будинків та дитячих майданчиків, а також оновлення програми сприяння створенню, підтримці, розвитку ОСББ у місті Торецьк та внесення змін до положення про комісію щодо відбору конкурсних пропозицій до неї. Людмила Залево, голова правління ОСББ, наголосила: «Ми хочемо щоб у програмі все було прозоро і чесно».

 

Під час зустрічі дійшли згоди, що всі розглянуті питання слід обговорити з координатором від міста Тетяною Кожуховою у серпні цього року, а потім — на круглому столі у вересні.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».