ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


27 липня у Костянтинівці відбувся захід за грантом «Добрі сусіди – одна країна», де були присутні представники ОМС, ОСББ та комунальних служб міста.

У своєму вітальному виступі М. Терещенко, перший заступник міського голови, зазначив: «Саме зараз налагоджуються відносини між ОМС та ОСББ. Ми повинні цінувати цей момент, бо він найважливіший для вирішення усіх проблем між громадою та ОМС. ОСББ – це громада, люди нашого міста, яке ми повинні любити та шанувати».

 

Під час зустрічі обговорювалася безліч питань, серед яких концепція програми сприяння створенню, підтримки та розвитку ОСББ на 2021 – 2024 рр., обслуговування внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання, водопостачання і водовідведення, електромереж; обслуговування прилеглих територій ОСББ. Представники комунальних служб міста обіцяли опрацювати підняті питання та вирішити їх.

 

Особливо ретельно розглядалося питання початку опалювального сезону у місті Костянтинівка, адже минулий сезон багато громадян провели у холоді, а платіжки за опалення прийшли чималі.

 

В. Суханова, радник міського голови, висловила свою думку: «Ми не маємо права спустити все «на гальма», ми повинні дбати про свою спільноту. У нас немає часу баритися, ми повинні діяти, бо через 2 місяці — початок опалювального сезону. Потрібно все вирішувати негайно».

Зустріч пройшла у напруженій атмосфері, оскільки розглядалися важливі проблеми міста.

 

Другу зустріч вже запланували на 4 серпня 2021 року. «Ці питання неможливо відкладати – зима не за горами», — підсумував Микола Терещенко.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».