ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


3 серпня у рамках навчальної кампанії проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для співвласників багатоквартирних будинків та представників органів місцевого самоврядування міст Дружківка та Сватове, а також селища Станиця Луганська відбувся семінар «Від спільної власності до ОСББ».

 

Юлія Самойлова, регіональна координаторка з питань локальної комунікації в містах Лисичанськ, Рубіжне, та Сєвєродонецьк, представила презентації на теми основ відносин власності, форми управління багатоквартирним будинком, прийняття спільних рішень, створення команди однодумців і поліпшення якості життя у багатоквартирному будинку, а також самозабезпечення в ОСББ.

 

Ганна Бузова, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Дружківської міської ради, резюмувала: «Багато років потрібно власникам, щоб навчитися управляти своїм майном».

 

Ася Бикова, регіональна координаторка з питань локальної комунікації в містах Дружківка, Краматорськ, та Слов’янськ, презентувала про порядок створення ОСББ та його правовий статус.

 

Навчання супроводжувалося постійним двостороннім зв’язком з аудиторією, що підтримувало жвавий інтерес до висвiтлюваних тем.

 

Учасники семінару обмінялися контактами та обговорили актуальні питання з  комунікації в ОСББ, роботи з боржниками, та професійним вигоранням.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».