ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


30 липня у місті Рубіжне відбулася робоча зустріч із представниками профільних відділів органiв місцевого самоврядування, закладів освіти, та ОСББ для обговорення пропозицій у рамках комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста».

 

Комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста», яка покликана створити креативні концепції перетворення громадського простору кожного з міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна» в унікальний урбаністичний артоб’єкт на основі використання об’єднувального потенціалу ОСББ.

Тетяна Абрамян, заступниця міського голови міста Рубіжне, сказала: «Вітаю усіх із початком реалізації проєкту «Добрі сусіди – одна країна» і закликаю учасників до плідної співпраці, обрання активних членів робочої групи, успішного напрацювання пропозицій та проходження громадського обговорення».

 

Людмила Заморіна, начальник відділу освіти, розповіла про участь дошкільних закладів та шкіл міста в опитуванні, виборі артрішень для винесення на голосування.

 

Учасники обговорили необхідні у місті спортивні локації, акцентували увагу на 7-му мікрорайоні, який віддалений від центру і має занедбаний спортивний майданчик, що потребує відновлення. А ще запропонували облаштувати музичний фонтан, мотузковий майданчик на території міського парку, та намалювати 2 мурали.

 

Учасники створили робочу групу, та домовилися розмістити опитувальний лист на офіційному вебсайті міської ради для подальшого розгляду та прийняття артрішень в закладах освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту, культури, службі у справах дітей, та забезпечити подальше громадське обговорення.

 

Запланували виїзд на локацію дитячого майданчика 7-го мікрорайону, аби на мicцi обговорити запропонованi перетвореня разом з мешканцями. Наступне засідання робочої групи відбудеться 20 серпня.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».