ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


З 10 серпня по 15 вересня у Бахмуті, Маріуполі, Попасній і Рубіжному проводиться конкурс серед ініціативних груп співвласників багатоквартирного будинку, переможці якого візьмуть участь у проєкті «Успішні OСББ у режимі реального часу». Організатор конкурсу – Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), що впроваджує ініціативу «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Конкурс передбачає відбір щонайменше чотирьох ініціативних груп - по одній у кожному місті, які створюватимуть ОСББ за експертного супроводу спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна» у режимі реального часу.

 

Визначення переможців конкурсу відбудеться до 27 вересня цього року.

 

Новостворені ОСББ матимуть змогу реалізувати омріяну ініціативу з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування. 

 

Подавайте заявки та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

Положення про конкурс та інші документи .

 

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном 044-428-76-10 або ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».