ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


10 серпня у рамках реалізації проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулося засідання робочої групи із креативного перетворення громади. Мешканцям Покровської громади пропонується взяти участь в унікальному перевтіленні прибудинкових територій, житлових будівель та міського простору. Усі охочі можуть подати пропозицію щодо створення муралу, дитячого майданчика, парку та інших елементів благоустрою.

 

«Мета ініціативи – підвищити активність мешканців. Щоб вони думали не лише про свій будинок, а виходили за ці межі та розвивали громаду в цілому», – говорить Вадим Кошманов, регіональний представник проєкту.

 

Олена Птушко, начальниця відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради, зауважила: «Створення робочої групи дає можливість креативно розглянути територію нашої громади, вирішити проблему з покинутими будівлями, дати новий подих розвитку Покровська. Зробити місто та приєднані території більш привабливими».

 

Ганна Розум, голова ОСББ будинку №144 по вулиці Маршала Москаленка, говорить: «Участь у будь-яких проєктах об’єднує людей. Є ідеї щодо нанесення муралу на одну зі стін багатоповерхівки у центрі міста, і подібне мистецтво могло б порадувати всіх мiстян».

 

Вже маємо дві заявки вiд Покровської громади. Нагадаємо, що заявки на участь у проєкті щодо креативного перетворення громади прийматимуться до кінця серпня. А вже у вересні до Покровська завітає група архітекторів та запропонує декілька варіантів реалізації місцевих задумів.

 

Участь у проєктi можуть взяти як уже створені ОСББ, так і будь-які ініціативні мешканці.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».