ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Бахмут, Маріуполь, Попасна і Рубіжне – міста, в яких ініціативні групи  співвласників багатоквартирного будинку отримали унікальну можливість створити ОСББ «під ключ». Що для цього потрібно? Все дуже просто – треба подати заявку  на участь у  конкурсі  з відбору ініціативних груп. Організатор конкурсу – Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), що впроваджує ініціативу «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Конкурс проводиться з 10 серпня по 15 вересня та передбачає відбір у кожному із зазначених міст щонайменше по одній ініціативній групі (разом не менше чотирьох), які візьмуть участь у проєкті «Успішні OСББ у режимі реального часу» і  створюватимуть об’єднання співвласників за експертного супроводу кращих спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

 

З 16 по 20 вересня мешканці Бахмута, Маріуполя, Попасної і Рубіжного зможуть ознайомитися із заявками та проголосувати  за ініціативні групи свого міста. Результати народного голосування враховуватимуться під час підведення підсумків і визначення переможців конкурсною комісією, що відбудеться до 27 вересня цього року.

 

Новостворені ОСББ матимуть змогу реалізувати омріяну ініціативу з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування. 

 

Подавайте заявки та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

Положення про конкурс та інші документи.

 

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном 044-428-76-10 або ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».