ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Ви ще думаєте створювати ОСББ чи ні? Тоді ми йдемо до вас, як ось прийшли і заслухали членів ОСББ "Мій будинок 16/27" м. Рубіжне. Це розповідь про людей, їх життя та перемоги: про 2 невеличкі будинки, які об'єднались в одне ОСББ, та вирішують проблеми свої будинків на принципі паритетності.

 

Секрет успіху ОСББ "Мій будинок 16/27" – наполегливість, ініціативність, а основний пріоритет діяльності - комфорт і безпека співвласників.

 

З цього кейсу ви дізнаєтесь, як крок за кроком поліпшувати комфортність проживання у багатоквартирних будинках, а також побачите приклади справжнього добросусідства та взаємодопомоги. Більше про історію успіху дізнавайтесь із відео

 

 

Радимо далі ознайомитися зі збіркою наших практичних кейсів ОСББ, які вже досягли певних вершин та зараз мають досвід, яким хотіли б поділитися!

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».