ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


16 серпня команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» організувала круглий стіл із представниками ОМС, профільних відділів та управлінь виконкому, Слов'янського управлiння з газопостачання та газифiкацiї, Донецьтеплокомуненерго та активу ОСББ міста Слов’янськ.

 

Ольга Заруба, заступниця начальника УЖКГ м. Слов’янськ, нагадала присутнім: « У 2020 році у місті прийнята програма підтримки співвласників багатоквартирних будинків на умовах «90/10», яка може включати додаткові критерії підтримки наявних та новостворених ОСББ, окрім підтримки поточних ремонтів».

 

Під час заходу було розглянуто низку питань, серед яких: необхідність прийняття програми підтримки ОСББ міста задля фінансування поточних ремонтів та усунення аварійних ситуацій; законність нарахування витрат на оплату теплової енергії за опалення місць загального користування та «третьої платіжки за газ»; а також оформлення прибудинкової території та відсутність технічної документації на будинки, в яких створені ОСББ.

 

Наприкінці круглого столу учасники запланували наступну зустріч у грудні та визначили перелік питань для подальшого вивчення та обговорення.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».