ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Допомагаємо громадам розвиватись та оновлювати улюблені місця. 19 серпня команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» знову відвідала Сєвєродонецьку міську ВЦА. Цього разу презентували Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста».

 

Спеціаліст з урбаністики та дизайнер проєкту показали присутнім, як по-новому можуть виглядати громадські місця Сєвєродонецька – міський парк культури та
відпочинку, пляж на озері «Чисте». Презентації супроводжувалися жвавими дискусіями та ідеями щодо оновлення міста.

 

Говорили також про можливості для реалізації пропонованих ідей та конкурс мініпроєктів, який невдовзі проводитиметься для співвласників багатоквартирних будинків, а перевагу матимуть ініціативи, що виходитимуть за рівень будинку і будуть помітні на рівні міста.

 

Олександр Стрюк, керівник Сєвєродонецької міської ВЦА, подякував організаторам за продовження співпраці, участь у розбудові Сєвєродонецької громади та наголосив: «Ця ініціатива – дуже гарна можливість для пошуку креативних рішень, які сприятимуть розвитку нашого міста. Результатом нашої співпраці стане проєкт, який ми усі разом реалізуємо у громаді».

 

А далі у нашої добросусідської команди ще більше зустрічей, консультацій, презентацій, семінарів та ідей для креативного перевтілення міст України. Маєте унікальні задуми? Діліться.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».