ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Минулого тижня наші креативні консультанти серйозно взялися за розвиток міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Не оминули й Попасну, Рубіжне та Лисичанськ, презентувавши комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста».

 

Профільні спеціалісти Володимир Скочко та Олександр Шевченко демонстрували урбаністичні арт- та дизайн-рішення для таких об'єктів:

 

- велодоріжка, вул. Миру, 1; мотузковий парк, вул. Миру; сквер, вул. Суворова, 2 та біотехносфера у парку Залізничників м. Попасна;

- квартал 40 років Перемоги, 17; вул. Володимира Сосюри, 354; квартал 40 років Перемоги, 3 м. Лисичанськ;

- міський фонтан, розважально-спортивний майданчик м. Рубіжне.

 

Дмитро Хащенко, заступник керівника Попаснянської міської ВЦА, висловив подяку проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» за впровадження iнiцiативи «Добрі сусіди – одна країна» та запевнив: «Краще, ніж мешканці мiста Попасна, ніхто не зробить його кращим, і ніхто його не сформує таким, яким хочуть побачити його саме вони. Попаснянська міська ВЦА надалі буде співпрацювати із проєктом, сприятиме залученню небайдужих громадян для розвитку міста та його інфраструктури».

 

Усі присутні брали активну участь у формуванні робочих груп, до яких увійшли представники влади та громадськості. І вже цієї осені після підготовки основних ідей щодо створення креативних просторів перерахованих міст заплановано проведення зустрічей для напрацювання урбаністичних і арт-ідей, а пізніше — розробку концепцій унікальних перевтілень громадських місць та підготовку каталогів новаторських дизайн-рішень. Ваше місто може стати  таким, яким його хочете бачите саме ви. Тож щиро запрошуємо до нашого проєкту.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».