ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Нещодавно у Краматорську команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» модерувала круглий стіл, присвячений налагодженню діалогу між ОМС та ОСББ міста.

 

Андрій Літвіненко, начальник управління ЖКГ виконавчого комітету Краматорської міської ради, сказав головам ОСББ: «Багатьох знаю особисто дуже багато років. Шлях формування ваших об’єднань пам’ятаю від самого початку i приємно спостерігати за тим, як ви навчаєтесь, набираєтеся досвіду та розвиваєте свої будинки».

 

Представники ОСББ мали нагоду поставити нагальні запитання та почути розгорнутий коментар від начальника УЖКХ. Учасники круглого столу цікавились, зокрема, отриманням даних реєстрів щодо співвласників майна багатоквартирних будинків у ЦНАП та БТІ та особливостями взаємодії з цими організаціями, а також порядком дій ОСББ у разі виявлення покинутих неприватизованих та приватизованих квартир та іншого майна. А також функціонуванням програм «Тепла оселя» та «Безпечне місто», видаленням аварійних дерев, благоустроєм прибудинкових територій після проведення ремонтних робіт комунальними та приватними підприємствами, облаштування у дворах будинків паркомісць та сміттєвих майданчиків.

 

Також учасники повідомили про забюрократизованість спілкування із представництвами ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Андрій Літвіненко пообіцяв проконтролювати це питання, а також принагідно нагадав про початок активної підготовки до опалювального сезону.

 

Голови ОСББ висловили побажання щодо збільшення фінансування револьверного фонду, у якому бере участь місто, адже позика з цього фонду має більш вигідні умови, ніж банківська. Андрій Літвіненко запропонував головам ОСББ якнайшвидше поінформувати УЖКХ про обсяг коштів, які вони готові запозичити з револьверного фонду, щоб, спираючись на реальний запит ОСББ, управління предметно звернулося до депутатів. На думку учасників круглого столу, також варто збільшити видатки з міського бюджету на фінансування програми підтримки ОСББ і створити робочу групу, уповноважену здійснювати розподіл коштів, враховуючи додаткові фактори, як-от поверховість будинку, кількість під’їздів тощо.

 

Попереду у нас ще більше зустрічей, консультацій, семінарів. Ми допомагаємо ОСББ розвиватися, адже це наша єдина країна добросусідства.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».