ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Шановним співвласникам багатоквартирних будинків у цільових містах ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» - Бахмуті, Маріуполі, Попасній та Рубіжному нагадуємо, що конкурс з відбору ініціативних груп проєкту «Успішні ОСББ у режимі реального часу» триває до 15 вересня цього року.

 

За умовами конкурсу передбачено відбір у кожному із зазначених міст щонайменше по одній ініціативній групі (разом не менше чотирьох), які  створюватимуть об’єднання співвласників за експертного супроводу кращих спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

 

Потенційних учасників обов’язково зацікавить інформація, що новостворені ОСББ-переможці матимуть змогу впровадити заходи з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування.

 

Першими подали свої заявки ініціативні групи з Маріуполя та Попасної. Одна з ініціативних груп обґрунтувала актуальність для мешканців та готовність співвласників будинку до створення ОСББ коротко, але емоційно: «Готові, зробимо все для поліпшення стану нашого будинку!».

 

Подавайте заявки та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

 

Положення про конкурс та інші документи.

 

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном 044-428-76-10

або ел. адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».