ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


10 вересня у Станиці Луганській для голів правлінь і активу ОСББ відбудеться тренінг «Методи і засоби попередження й конструктивного розв’язання конфліктів. Співпраця як альтернатива конфлікту» у рамках реалізації ініціативи «Добрі сусіди – одна країна».

 

Під час заходу обговорюватимуться відносини між співвласниками у багатоквартирному будинку, зокрема конфлікти, їх поперередження та вирішення, налагодження , співпраці як альтернативи суперечок, захист від маніпуляцій тощо.

 

Щиро запрошуємо усіх бажаючих до участі.

 

Додаткова інформація за телефоном 050 042 29 88 або ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа – Анатолій Мужиченко. регіональний координатор у смт Станиця Луганська з питань локальної комунікації.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».