ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Наші креативні консультанти серйозно взялися за розвиток міст-учасників проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Подивіться самі, які цікаві рішення вони запропонували для кварталу 40 років Перемоги, 17, що у місті Лисичанськ.

 

На сьогодні на ділянці практично відсутній будь-який благоустрій. При цьому ділянка використовується  переважно для прогулянок із хатніми тваринами. За відсутності спортивних снарядів та дитячих майданчиків ця локація не цікава молоді як місце дозвілля. Відтак, ділянка просто перетворилася на пустир і не приваблює мешканців та гостей міста.

 

У межах цієї ділянки пропонується облаштувати мініпарк для відпочинку й активного дозвілля дітей та дорослих. Доцільно розмістити місця для ігор дітей дошкільного віку та спортивний майданчик для командних видів спорту. Окрім того, варто відновити елементи озеленення у вигляді невисоких порід декоративних дерев із широкими кронами та низької рослинності, що стелиться ґрунтом. Для цього рекомендовано наростити родючий шар ґрунту у формі локальних насипів, які можна буде влаштувати після демонтажу залишків асфальтного покриття. Біля дитячого майданчика слід розмістити альтанку для укриття від опадів та захисту від прямих сонячних променів. А на території парку радимо встановити ліхтарі для забезпечення освітлення у темну пору доби, а також локальне підсвічування озеленення. Система зрошення газонів дасть змогу наповнити парк свіжістю та привабити усі групи населення.

 

Мініпарк на цій локації може стати осередком як активного, так і пасивного дозвілля містян, демонструючи приклад комплексного благоустрою на території з відносно рівним ландшафтом.

 

Подобається? Нам та мешканцям Лисичанська так. Ваше місто може теж стати таким, яким його хочете бачите саме ви. Тож запрошуємо громади пілотних міст проєкту долучатися до процесу міського благоустрою.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».